„Kaunas Hockey“ atsidūrė per žingsnį nuo Lietuvos ledo ritulio čempionato finalo

„Kaunas Hockey“ komanda žengė dar vieną žingsnį link Lietuvos ledo ritulio čempionato finalo. Ketvirtadienį Kauno derbyje reguliaraus sezono nugalėtoja 8:1 antrąjį kartą serijoje įveikė „Baltų Ainių–HC Klaipėdos“ komandą. Po šio mačo serijoje iki trijų pergalių prieš jungtinę Kauno ir Klaipėdos ekipą ji pirmauja jau 2:0.

„Kaunas Hockey“ pusfinalio serijoje pirmauja 2:0.<br> hockey.lt nuotr.

Mar 5, 2020, 10:18 PM, atnaujinta Mar 5, 2020, 10:20 PM

Skirtingai nei pirmose šių komandų rungtynėse, greito įvarčio žiūrovai Kaune neišvydo.

Pranašumą „Kaunas Hockey“ sugebėjo įgyti tik pirmojo kėlinio pabaigoje: iš pradžių kiekybinį pranašumą realizavo Vasilijus Fedotovas (15:15, rez. perdav. Petras Nausėda, Lukas Žukauskas), o vėliau įvartį pelnė ir Grigorijus Vorobjovas (17:25, rez. perdav. Eduardas Čekmariovas, P.Nausėda).

Lygos lyderių pranašumas dar labiau išryškėjo antrajame kėlinyje. Iš pradžių V.Fedotovas (28:58, rez. perdav. P.Nausėda, L.Žukauskas) dar kartą realizavo kiekybinę persvarą, o vėliau E.Čekmariovas (30:27, rez. perdav. G.Vorobjovas, P.Nausėda) dar labiau padidino „Kaunas Hockey“ persvarą.

„Baltų Ainių–HC Klaipėdos“ viltis pasipriešinti varžovams antrojoje kėlinio dalyje dar labiau apsunkino Sevelijaus Morozovo (33:13, rez. perdav. Konstantinas Isajevas) tikslus metimas bei E.Čekmariovo (38:33, rez. perdav. P.Nausėda) antrasis įvartis rungtynėse.

Trečiajame kėlinyje „Kaunas Hockey“ pelnė dar du įvarčius. Pasižymėjo Kirylas Danilenka (54:34, rez. perdav. K.Isajevas, Dmitrijus Babičius) ir G.Vorobjovas (55:05, rez. perdav. E.Čekmariovas, L.Žukauskas).

Visgi, paskutinį tašką rungtynėse padėjo įvartį įmušęs Deividas Kazlauskas (59:35), daugumoje pelnęs pirmąjį „Baltų Ainių–HC Klaipėdos“ įvartį šioje serijoje.