„Mėnesio sporto nuotraukos“ konkurse – dvi pirmos vietos

Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (LSŽF) rengiamame „Mėnesio sporto nuotraukos“ konkurse rugsėjo laureatais tapo du fotografai – Waldemaras Dowejko ir Alfredas Pliadis. Jų nuotraukos autoriams pelnė po 16 taškų iš 45 galimų.

Penkiakovininkų varžybų akimirka.<br> A.Pliadžio nuotr.
 Golfo turnyro akimirka.<br> W.Dowejko nuotr.
 Imtynių varžybose Vilniuje.<br> T.Gaubio nuotr.
Užfiksuotas šokėjos skrydis.<br> E.Šemioto nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Oct 14, 2020, 4:41 PM

W.Dowejko užfiksavo vienuolę golfo lauke. Fotografas dalyvavo Lietuvos golfo federacijos prezidento Česlavo Okinčico taurės turnyre Europos centro golfo klubo aikštyne.

Renginio metu surinktos lėšos buvo skirtos palaimintojo kunigo Mykolo Sopočkos hospisui. Turnyro atidarymo smūgį atliko hospiso įkūrėja vienuolė Michaela Rak. O A.Pliadis įamžino pirmąjį jaunosios penkiakovininkės startą varžybose Vilniuje.

Antrą vietą užėmė Tomas Gaubys (12 tšk.). Jis konkurso organizatoriams atsiuntė nuotrauką iš tarptautinio imtynių turnyro „Vilnius Open 2020“.

Trečioje vietoje – Evaldas Šemiotas (11 tšk.). Jis Kaune, „Žalgirio“ arenoje, „pagavo“ įspūdingą krepšinio šokėjos skrydį.