Eilinę pergalę iškovojęs D. Rapšys: „Varžybų maratonas kūnui siunčia signalus“

„Aukščiausio lygio varžybų maratonas kūnui siunčia signalus – gerai būtų pailsėti“, – po dar vieno starto Vengrijoje socialiniuose tinkluose užsiminė plaukikas Danas Rapšys.

Danas Rapšys skina pergales viena po kitos.<br> Zumapress/Scanpix nuotr.

2020-11-09 16:03, atnaujinta 2020-11-09 18:11

Pirmadienį geriausias Lietuvos sportininkas dar vieną pergalę iškovojo 400 metrų laisvuoju stiliumi distancijoje. Jis savo varžovus paliko gerokai už nugaros ir nuotolį įveikė per 3 min. 39,66 sek. Antras liko Katsuhiro Matsumoto (3 min. 43,01 sek.), trečiąją vietą užėmė Aleksandras Krasnychas (3 min. 43,46 sek.).

„Nuovargis atsispindėjo ir šiandien mano plaukimo 400 metrų laisvuoju stiliumi distancijos rezultate – 3 min. 39,66 sek. Plaukti sekėsi gerai, tačiau yra kur tobulėti – reikia prisitaikyti prie kitokio grafiko, nes varžybos vyksta rytais, o ne vakarais, kaip anksčiau.

Priekyje – dar keli ISL „burbulo“ etapai, pusfinaliai ir finalai. Mes čia visi džiaugiamės, kad galime dalyvauti varžybose. Ir su tokia fantastiška komanda kaip „Energy Standard“. Rytoj – perpus trumpesnis nuotolis. Einu ilsėtis. Linkėjimai“, – savo „Facebook“ paskyroje rašė D.Rapšys.

Praėjusią savaitę panevėžietis pasiekė du geriausius sezono rezultatus pasaulyje: 200 m ir 400 m laisvuoju stiliumi distancijose.