Nepavejamasis D. Rapšys ir vėl neturėjo sau lygių Budapešte

Antradienį Budapešto (Vengrija) mieste esančiame burbule baigiasi devintasis ISL plaukimo lygos etapas. Jame dalyvauja ir tris lietuvius savo sudėtyje turinti „Energy Standard“ komanda.

D.Rapšys Vengrijoje iškovojo dar vieną pergalę.<br>Scanpix nuotr.

2020-11-10 12:57, atnaujinta 2020-11-10 13:07

Dar vieną pergalę iškovojo sau lygių šiame turnyre nesutinkantis Danas Rapšys. 25-erių plaukikas iš Panevėžio triumfavo 200 metrų distancijos laisvuoju stiliumi rungtyje.

Sunkiai startavęs lietuvis įpusėjus vienu metu plaukė penktoje pozicijoje, tačiau įnirtingai vijosi savo varžovus ir įpusėjus nuotoliui buvo trečias.

Dar aukštesnę pavarą D.Rapšys įjungė antroje distancijos pusėje ir aplenkęs visus konkurentus finišavo pirmas.

Geriausias Lietuvos metų sportininkas rungtį įveikė per 1 min. 42.18 sek.

Antrąją vietą užėmėKatsuhiro Matsumoto (1 min. 43.30 sek.), trečiasis liko Blake‘as Pieroni (1 min. 43.40 sek.).

Už šią pergalę D.Rapšys savo komandai uždirbo 12 įskaitinių taškų.

Lrytas.lt primena, kad praėjusią savaitę panevėžietis pasiekė du geriausius sezono rezultatus pasaulyje: 200 m ir 400 m laisvuoju stiliumi distancijose.