Lietuvos čempionate užtikrintą pergalę šventė „Kaunas Hockey“

Lietuvos ledo ritulio čempionate dar vieną pergalę iškovojo „Kaunas Hockey“ komanda. Kauniečiai penktadienį namuose 6:3 nugalėjo „Energiją Hockey – HC Klaipėdą“. 12-ąjį tašką iškovojusi „Kaunas Hockey“ komanda priartėjo prie lygos lyderių, o taškų vis dar neturintys jų varžovai lieka paskutiniai.

„Kaunas Hockey“ ekipa laimėjo dar vieną pergalę šalies čempionate.<br> hockey.lt nuotr.

Nov 21, 2020, 1:24 PM, atnaujinta Nov 21, 2020, 1:26 PM

„Kaunas Hockey“ jau pačiame rungtynių starte įgijo dviejų įvarčių pranašumą. Kauniečiai maksimaliai išnaudojo oponentų 2+2 nuobaudą pelnydami du įvarčius. Pirmasis pasižymėjo Remigijus Guoga (02:44, rez. perd. Lukas Žukauskas, Eduardas Chekmaryovas), o persvarą padvigubino Vėjas Jokubynas (04:28, rez. perd. Dovydas Laimutis, Romanas Reshetnikovas).

Sėkmingą šeimininkų pirmąjį kėlinį sugadino tik keletas pražangų ir po vienos iš jų kritęs „Energijos Hockey – HC Klaipėdos“ įvartis. Kiekybinį pranašumą išnaudojo Arnas Palšauskas (17:05, rez. perd. Denisas Kuzminovas, Olegas Peliušenokas).

Startavus antrajam kėliniui Kirylas Danilenka (23:16, rez. perd. Pavelas Pravilo, Artiomas Starovoitovas) dar kartą smūgiavo tiksliai į jungtinės komandos vartus, bet ši surado būtų oponentus nubausti mažumoje. Nepaisydamas vieno žaidėjo deficito Anatolijus Sedura (25:56, rez. perd. Timuras Muginovas, Artiomas Suminas) antrą kartą rungtynėse pasiuntė ritulį į Artūro Pavliukovo ginamus vartus.

Antrojo kėlinio pabaigoje „Kaunas Hockey“ sugebėjo atsakyti tuo pačiu ir pasižymėti žaidžiant formatu keturi prieš penkis. Mažumos metu įvartį pelnė Eduardas Chekmaryovas (37:37, rez. perd. Vytautas Jagelavičius).

Trečiajame kėlinyje šeimininkų persvarą savo antraisiais įvarčiais dar labiau įvirtino daugumoje pasižymėjęs K. Danilenka (55:25, rez. perd. R. Reshetnikovas, V. Jokubynas) ir lygiomis sudėtimis tikslą pasiekęs E. Chekmaryovas (57:04, rez. perd. L. Žukauskas, V. Jagelavičius).

Tuo tarpu „Energijos Hockey – HC Klaipėdos“ komandoje nieko nekeitusį paskutinį įvartį pelnė Denisas Kuzminovas (57:57, rez. perd. T. Muginovas, A. Suminas).

Šiame mače „Kaunas Hockey“ daugiau nei trigubai lenkė oponentus atliktais metimais ir iš viso į vartų plotą metė 73 kartus, kai svečiai išbandyti kauniečių vartininką sugebėjo vos 20 kartų.

Jau šeštadienį 16 val. šios komandos susitiks dar kartą, šįkart Klaipėdos Akropolyje.