Du lietuviai pateko į pasaulio taurės persekiojimo rungtį

Suomijoje, Kontiolahčio miestelyje tęsiasi pasaulio biatlono taurės etapas. Ketvirtadienį sprinto rungtyje triumfavo norvegas Tarjei Boe (šaudymas 0+0), antras liko vokietis Arndas Pfeiferis (0+0), o trečias finišo bendrosios įskaitos lyderis Johannesas Thingnesas Boe (1+0).

Karolis Dombrovskis pateko į persekiojimo lenktynes.<br>T.Bauro nuotr.

2020-12-03 16:22, atnaujinta 2020-12-03 16:23

Geriausiai iš lietuvių sekėsi Karolio Dombrovskiui (1+0). Jis užėmė 49-ąją vietą ir pateko į persekiojimo lenktynes.

Kartu su juo šeštadienį startuos ir Vytautas Strolia (1+2), kuris finišavo 60-as.

Tuo tarpu be klaidų šaudęs Linas Banys pasiekė savo karjeros rekordą pasaulio taurėje ir užėmė 66-ąją vietą, o Maksimas Fominas (0+1) finišavo 92-as.