Autsaiderių pakamuotas „Motor“ pratęsė pergalių virtinę Čempionų lygoje

Nors grupės autsaideriai šiek tiek išgąsdino Gintaro Savukyno treniruojamą Zaporižės „Motor“ komandą, ji laiku susitelkė ir iškovojo dar vieną pergalę rankinio Čempionų lygoje. Ketvirtadienį nukeltose rungtynėse „Motor“ namie nugalėjo „Zagreb“ rankininkus 29:25 (13:13).

A.Malašinskas<br>LRF nuotr.
A.Malašinskas<br>Facebook nuotr.

2020-12-18 00:26, atnaujinta 2020-12-18 00:32

Zaporižės komandos įžaidėjas Aidenas Malašinskas įmetė 4 įvarčius. Rezultatyviau tarp nugalėtojų žaidė tik Artiomas Kozakevyčius (10 įvarčių) ir baltarusis Viačeslavas Bochanas (7).

„Motor“ iškovojo penktąją iš eilės pergalę ir Čempionų lygos B grupėje pakilo į trečiąją vietą. Ukrainos čempionai per 8 rungtynes surinko 10 taškų ir aplenkė tiek pat taškų turinčią, bet 9 kartus žaidusią „Aalborg“ ekipą.

Lentelės viršuje rikiuojasi „Barcelona“ (16 taškų) ir „Veszprém“ (13 taškų). Šios dvi komandos žaidė po 8 rungtynes.

Nors „Zagreb“ yra vienintelė Čempionų lygoje taškų neiškovojusi komanda, ketvirtadienį svečiai iš Kroatijos įsibėgėjusiam „Motor“ klubui be kovos nepasidavė.

Tiesa, šeimininkai didžiąją rungtynių dalį pirmavo, bet „Zagreb“ pirmojo kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą, o iškart po pertraukos įgijo nedidelę persvarą 18:16.

Tačiau tada Zaporižės rankininkai įmetė penkis įvarčius paeiliui ir išsaugojo nedidelę persvarą iki finalo sirenos.

„Motor“ po trijų dienų žais dar vienerias nukeltas rungtynes. Sekmadienį Ukrainoje laukiama „Nantes“ komanda.