Penkiakovininkas D. Vaivada Pasaulio taurės etapo finale užėmė 33 vietą

Sofijoje (Bulgarija) vykstančio 2021 m. šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės 3 etapo vyrų varžybų finale Dovydas Vaivada užėmė 33-ąją vietą. Kaunietis plaukimo rungtyje buvo 4-as (2:03.23; 304 taškai), fechtavimosi – 21-as (17 pergalių ir 18 pralaimėjimų; 202), jojimo – 35-as (265), o bėgimo ir šaudymo – 34-as (12:01.90; 579).

D. Vaivada finale užėmė 33 vietą.<br>UIPM nuotr.

Apr 10, 2021, 8:05 PM, atnaujinta Apr 10, 2021, 8:10 PM

Iš viso finale D. Vaivada surinko 1350 taškų.

Etapo laimėtoju tapo korėjietis Woongtae Junas (1457), antrąją vietą užėmė vengras Robertas Kasza (1455), o trečiąją – baltarusis Ilja Polazkovas (1451).

Varžybų Rezultatai:

Sekmadienį Sofijoje vyks mišrių estafečių varžybos, tačiau jose lietuviai nedalyvaus.

Paskutinis Pasaulio taurės etapas vyks taip pat Sofijoje jau kitą savaitę – balandžio 15-18 d. Pasaulio taurės finalas gegužės 13-16 dienomis bus surengtas Vengrijoje.

Pasaulio taurės varžybos yra vienas iš atrankos į Tokijo olimpines žaidynes etapų. Kol kas olimpinius kelialapius tarp lietuvių yra pelnę Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Gintarė Venčkauskaitė ir Justinas Kinderis. Vienai šaliai olimpinėse žaidynėse gali atstovauti po du vienos lyties atstovus.