Finale Bulgarijoje – trys Lietuvos penkiakovininkės

Bulgarijos sostinėje Sofijoje šiandien prasidėjusio 2021 m. šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės 4 etapo moterų varžybų atrankos barjerą įveikė trys Lietuvos sportininkės: Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Ieva Serapinaitė ir Gintarė Venčkauskaitė.

Laura Asadauskaitė ir Irva Serapinaitė.<br> UIPM nuotr.

Apr 15, 2021, 7:30 PM

L.Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir I.Serapinaitė kovojo atrankos A grupėje ir paskutinėje – bėgimo ir šaudymo – rungtyje finišavo kartu su vietas finale užsitikrinusių sportininkių grupe. I.Serapinaitė atrankoje pelnė 1024 taškus ir finišavo ketvirta, o tašku mažiau surinkusi L.Asadauskaitė-Zadneprovskienė – penkta.

Taip pat sėkmingai pasirodė C grupėje besivaržiusi G.Venčkauskaitė. Ji pelnė 1026 taškus ir grupėjė užėmė 4-ąją vietą.

Ketvirtoji Lietuvos atstovė Aurelija Tamašauskaitė B grupėje surinko 972 taškus, tarp 26 sportininkių užėmė 16-ąją vietą ir į finalą nepateko.

Moterų varžybų finalas vyks šeštadienį. Penktadienį į kovą stos vyrų atrankos varžybų dalyviai, tarp kurių bus Justinas Kinderis ir Dovydas Vaivada.