Šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės etape J. Kinderis liko už dvidešimtuko ribos

Sofijoje (Bulgarija) vykstančio šiuolaikinės penkiakovės 2021 m. Pasaulio taurės 4 etapo vyrų varžybų finale Justinas Kinderis užėmė 21-ąją vietą. Lietuvis finale, kuris vyko žvarbiu oru per lietų, iš viso surinko 1370 taškų.

J.Kinderis.<br>UIPM World Pentathlon/Virag Buza nuotr.

Apr 18, 2021, 7:36 PM, atnaujinta Apr 18, 2021, 9:10 PM

Olimpietis buvo 30-as plaukimo rungtyje (2 min. 12,16 sek.; 286 taškai), 10-as – fechtavimosi (19 pergalių ir 16 pralaimėjimų; 214), 14-as – jojimo (297) ir tai leido po 3 rungčių užimti 12-ąją poziciją. Deja, bėgant ir šaudant (12:07.80, 573 taškai, 27 vieta) jos pagerinti nepavyko.

Etapo laimėtoju tapo britas Josephas Choongas (1435), antras finišavo baltarusis Ilja Polazkovas (1427), trečias – vengras Robertas Kasza (1419).

Varžybos Sofijoje buvo paskutinis atrankos į Pasaulio taurės finalą, kuris vyks gegužės 13-16 dienomis Vengrijoje, etapas. Tarptautinė šiuolaikinės penkiakovės sąjunga (UIPM) artimiausiu metu patvirtins ir viešai paskelbs visus atletus, pelniusius teisę dalyvauti finale.