Lenkijoje – puikūs Lietuvos penkiakovininkų startai

Lenkijoje vykusiame šios šalies šiuolaikinės penkiakovės taurės trečiąjame etape dalyvavo ir keletas jaunųjų Lietuvos sportininkų, kurie namo grįžo su apdovanojimais. Moterų varžybose dalyvavo vienintelė Elzbieta Adomaitytė, kuri bendrojoje įskaitoje užėmė antrąją vietą. 19-metė vilnietė surinko 1344 taškus ir nusileido tik elito Pasaulio taurės finalui Europoje besirengiančiai Meksikos atstovei Mayan Oliver (1379). Trečia finišavo latvė Katerina Krejči (1335).

Elzbieta Adomaitytė ant jaunimo įskaitos nugalėtojų pakylos. <br> penthathlon.lt nuotr.

Apr 26, 2021, 4:21 PM

Jaunimo įskaitoje E. Adomaitytei atiteko aukso medalis.

Vyrų varžybose gerai pasirodė taip pat 19-metis Titas Puronas, surinkęs 1417 taškų ir užęmęs katvirtąją vietą. Kaunietį tarp 38 sportininkų aplenkė tik vokiečiai Marcas Spletzeris (1441), Moritzas Klinkertas (1431) ir meksikietis Manuelis Padilla (1421).

Jaunimo įskaitoje T. Puronas užėmė trečiąją vietą.

Paulius Vagnorius bendrojoje įskaitoje buvo 17-as (1299), o jojimo bei bėgimo ir šaudymo rungtyse nestartavęs Lukas Gaudiešius (506) – 30-as.

Pastarasis sportininkas dalyvavo Lenkijos taurės U17 (plaukimas, bėgimas ir šaudymas) varžybose, kuriose tapo vicečempionu. 897 taškus surinkusį 15-metį lietuvį aplenkė tik šeimininkų atstovas Szymonas Stanislawskis (901).