Pasaulio čempionato starte – dramatiška Rusijos rinktinės pergalė Išsigelbėjo paskutinėmis sekundėmis

Rygoje (Latvija) penktadienį prasidėjo pasaulio ledo ritulio čempionatas, kurio starte pergalę pasiekė Rusijos rinktinė.

Rusijos ledo ritulio rinktinė.<br> AFP/Scanpix nuotr.

May 21, 2021, 7:28 PM, atnaujinta May 21, 2021, 7:53 PM

A grupėje žaidžiantys rusai, kurie dėl Pasaulinės antidopingo agentūros (WADA) sankcijų, negali naudoti nacionalinio olimpinio komiteto atributikos, himno, iškovojo sudėtingą pergalę prieš čekus – 4:3 (1:1; 1:1, 2:1).

Visas rungtynes priekyje buvę rusai prisižaidė lemiamo kėlinio metu, kai čekai rezultatą išlygino 3:3. Visgi rusams dar liko trys minutes, per kurias jie spėjo išsigelbėti. Lemiamą įvartį pelnė Michailas Grigorenka, kai iki mačo pabaigos buvo likusios tik 19 sekundžių.

B grupėje Vokietija 9:4 (2:2; 5:0; 2:2) sutriuškino Italiją.

Čempionate dalyvauja 16 komandų, turnyras vyks iki birželio 6 d.