Lietuvos plaukimo rinktinė nepateko į Europos čempionato finalą – pritrūko 0.48 sek.

Lietuvos plaukikai baigė savo pasirodymą Vengrijos sostinėje vykstančiame Europos plaukimo čempionate. Paskutinieji Budapešte rytinėje sesijoje pasirodė ir Lietuvos vyrų plaukimo rinktinė: Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas, Deividas Margevičius ir Simonas Bilis antrajame kombinuotos estafetės 4x100 m atrankos plaukime finišavo ketvirti – parodė laiką 3 min. 35.48 min. ir galutinėje įskaitoje užėmė 9-ąją vietą.

Danas Rapšys buvo vienintelis, kuris laimėjo medalį Europos čempionate.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

May 23, 2021, 12:45 PM, atnaujinta May 23, 2021, 12:49 PM

Lietuviai liko per 0.48 sek. nuo finalinio aštuoneto. Tiesa, mūsiškiai yra pirmieji atsarginiai, jei kažkuri finalo dalyvė negalės plaukti kovoje dėl apdovanojimų.

Greičiausi atrankoje buvo britai (3 min. 32.48 sek.), antri – prancūzai (3 min. 32.50 sek.), treti – Italijos atstovai (3 min. 33.47 sek.).

Tad šiame čempionate mūsų šaliai medalį iškovojo tik vienas plaukikas – Danas Rapšys laimėjo bronzą 400 m plaukime laisvuoju stiliumi.