Trakų triatlone paaiškėjo Lietuvos triatlono čempionato nugalėtojai

Sekmadienį jau devintą kartą įvyko kasmetinis Trakų triatlonas, rengiamas kartu su Lietuvos triatlono čempionatu.

Sekmadienį paaiškėjo geriausi šalies triatlonininkai.<br>Organizatorių nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Jul 7, 2021, 5:08 PM, atnaujinta Jul 8, 2021, 8:11 AM

Po atkaklios kovos plaukiant, minant ir bėgant, Lietuvos triatlono čempionato nugalėtojas vyrų grupėje paskelbtas Jaunius Strazas (1:59:30.0).

Jaunius pagerino savo asmeninį rekordą Olimpinėjė distancijoje daugiau nei 5 minutėmis ir tapo 2021 metų čempionu.

„Svarbu yra tai, ką darai metai iš metų, ne mėnėsis iš mėnesio. Laimėti Olimpinę distanciją buvo mano tikslas. Šiais metais laimėjau, padariau tai, ką jau senai norėjau padaryti, todėl labai džiaugiuosi.“ – pasakojo Jaunius Strazdas.

Moterų grupėjė, Olimpinėjė distancijoje triumfavo Inga Paplauskė distanciją įveikusi per 2:18:26.9, pasiekusi asmeninį rekordą. Šis laikas – naujas Ingos asmeninis rekordas ir net 5 minutėmis greitesnis už sportininkės praėjusių metų laiką.

Antrą vietą Olimpinėje distancijoje iškovojo Lukas Prokopavičius (2 val. 10 min 7 sek), o trečios vietos titulą išplėšė Titas Pumputis 2:01:37.9.

Moterų įskaitoje antrą vietą pelnė Inga Aukselytė (2 val. 21 min 59 sek). Trečiąją liko Unė Narkūnaitė (2 val.22min 56 sek.)

Sprinto distancijoje pergalę iškovojo jaunasis sportininkas – Džiugas Karkelis (01 val. 02 min 27 sek), o moterų įskaitoje – Ugnė Paurytė, taip pat pasiekusi beveik 5 minutėmis geresnį rezultatą nei praeitų metų Trakų triatlono starte (01 val. 07 min 58 sek).

Dinamiškiausioje, super sprinto distancijoje, kaip ir praeitas metais nugalėtoju tapo Zigmas Reisas (0 val. 32 min 23 sek) ir moterų grupėje laimėjo Ūla Sijavičiūtė (0 val. 38 min 37 sek).

Olimpinės distancijos estafetėje komandinėje įskaitoje nugalėjo „MS Challenge Team #1“ (Edgaras Štura, Justas Klimavičius, Aurimas Skinulis) – 1 val. 54 min 35 sek.

„Trakų triatlono būrelis“ užėmė antrą vietą (Gincas Raimondas, Šarūnas Ūsas, Edita Vareikė) – 2 val. 20 min 13 sek. Trečioji komanda – Runglorious Bastards #3“ distanciją įveikė per 2 val. 21 min 37 sek. (Jurgis Seika, Paulius Paukštis, Eglė Čiūžaitė).

Sprinto distancijos estafetės rungtyje greičiausi buvo komanda CEO Cycling Club ( 57 min 56 sek.). CEO Cycling Club aplenkė sprinto estafečių varžovus „MS Challenge Team“ ir „Trakų triatlono būrelis“.

Trakų triatlonas šiais metais įvyko jau devintą kartą. Renginys vyksta drauge su Lietuvos triatlono federacijos organizuojamu Lietuvos triatlono čempionatu suaugusiems ir jaunimui, kuriame susirenka startuoti profesionalūs šalies triatloninkai bei triatlono mėgėjai.

BTT Cloud Trakų triatlono organizatorius ir VšĮ Tarptautinis Maratonas vadovas Algirdas Purkėnas džiaugėsi rekordiniu dalyvių skaičiumi bei augančiu rėmėjų susidomėjimu: „Nuostabu ankstyvų sekmadienio rytą matyti daug naujų veidų, išbandančių ištvermės sportą.

Dalyviai atvyksta su šeimomis bei draugais, artimieji piešia palaikymo plakatus, skanduoja dalyviams trasoje – auga sveiką gyvenseną propaguojančių žmonių skaičius, o juos palaikančių sirgalių pagalba kuriama tikra sporto šventė dalyviams ir visam miestui“.