Edas Butvilas – Vimbldono jaunių dvejetų turnyro finale

Pirmą kartą šalies teniso istorijoje lietuviškų akcentų netrūks ir paskutiniąją Vimbldono teniso turnyro dieną.

Edas Butvilas.<br>G.Šiupario nuotr.

Jul 11, 2021, 10:10 AM

Klaipėdietis Edas Butvilas (ITF-51), kartu su Ispanijos tenisininku Alejandro Manzanera Pertusa (ITF-18), šiandien žais prestižiškiausio pasaulyje teniso turnyro jaunių varžybų dvejetų finale.

Šią teisę lietuvio ir ispano duetas iškovojo šeštadienį peršokęs du barjerus. Turnyro ketvirtfinalyje E. Butvilas ir A. Manzanera Pertusa 6:3 3:6 10:7 įveikė JAV tenisininko Victoro Lilovo (ITF-31) ir slovako Peterio Privaros (ITF-24) porą, o vėliau vykusiame pusfinalio susitikime – 6:4 6:4 nugalėjo Peru atstovą Gonzalo Bueno (ITF-54) ir paragvajietį Adolfo Vallejo (ITF-32).

Turnyro finale lietuvio ir ispano laukia akistata su Jordanijos tenisininku Abedallah Shelbayh (ITF-41) ir Ispanijos atstovu Danielu Rinconu (ITF-5).