Olimpinių medalių viltis: D. Rapšys užtikrintai pateko į finalą Specialiai lrytas.lt, Tokijas

D.Rapšys ir šįkart stengėsi neperdegti – 50 ir 100 m įveikė būdamas 6-oje vietoje, tačiau vėliau ėmė didinti tempą. Po 150 metrų jis buvo penktas, o tada dar padidino apsukas.

Danas Rapšys.<br>K.Štreimikio/LTOK nuotr.
 D.Rapšys pateko į finalą.<br> V.Dranginio/LTOK nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

2021-07-26 05:07, atnaujinta 2021-07-26 07:41

26-erių panevėžietis savo plaukime užėmė 3-ąją vietą – distanciją jis įveikė per 1 min. 45,32 sek. Ir 0,72 sek. atsiliko nuo lyderio.

Antrąjį plaukimą laimėjo britas Duncanas Scottas, distanciją įveikęs per 1 min. 44,60 sek. Amerikietis Kieranas Smithas nuo lyderio atsiliko 0,47 sek. Šie sportininkai ir yra laikomi pagrindiniais varžovais kovoje dėl medalių.

Bendroje įskaitoje D.Rapšys taip pat buvo trečias. Artimiausias jo varžovas bendroje įskaitoje – britas Tomas Deanas, distasnciją įveikęs per 1 min. 45,34 sek. Pastarasis irgi plaukė antrajame plaukime. Į finalą pateko 8 plaukikai.

200 m plaukimo laisvuojumi stiliumi finalas vyks antradienį apie 4 val. 43 min.

D.Rapšys Tokijo žaidynėse dar varžysis 200 m plaukimo kompleksiniu būdu varžybose, kurios vyks trečiadienį, jis įtrauktas ir į 4x100 kombinuotos estafetės komandą, kuri kovos penktadienį.