Olimpinių medalių viltis: D. Rapšys užtikrintai pateko į finalą Specialiai lrytas.lt, Tokijas

2021 m. liepos 26 d. 05:07
D.Rapšys ir šįkart stengėsi neperdegti – 50 ir 100 m įveikė būdamas 6-oje vietoje, tačiau vėliau ėmė didinti tempą. Po 150 metrų jis buvo penktas, o tada dar padidino apsukas.
Daugiau nuotraukų (9)
26-erių panevėžietis savo plaukime užėmė 3-ąją vietą – distanciją jis įveikė per 1 min. 45,32 sek. Ir 0,72 sek. atsiliko nuo lyderio.
D.Rapšys ir šįkart stengėsi neperdegti – 50 ir 100 m įveikė būdamas 6-oje vietoje, tačiau vėliau ėmė didinti tempą. Po 150 metrų jis buvo penktas, o tada dar padidino apsukas.
Antrąjį plaukimą laimėjo britas Duncanas Scottas, distanciją įveikęs per 1 min. 44,60 sek. Amerikietis Kieranas Smithas nuo lyderio atsiliko 0,47 sek. Šie sportininkai ir yra laikomi pagrindiniais varžovais kovoje dėl medalių.
Bendroje įskaitoje D.Rapšys taip pat buvo trečias. Artimiausias jo varžovas bendroje įskaitoje – britas Tomas Deanas, distasnciją įveikęs per 1 min. 45,34 sek. Pastarasis irgi plaukė antrajame plaukime. Į finalą pateko 8 plaukikai.
200 m plaukimo laisvuojumi stiliumi finalas vyks antradienį apie 4 val. 43 min.
D.Rapšys Tokijo žaidynėse dar varžysis 200 m plaukimo kompleksiniu būdu varžybose, kurios vyks trečiadienį, jis įtrauktas ir į 4x100 kombinuotos estafetės komandą, kuri kovos penktadienį.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.