V. Andrulytė pirmadienio olimpinių plaukimų metu susidūrė su sunkumais

„Laser Radial“ klasės jachta lenktyniaujanti Viktorija Andrulytė pirmadienį Tokijo olimpinėse žaidynėse įveikė trečiąjį bei ketvirtąjį plaukimus.

Viktorija Andrulytė finišavo trečiajame ir ketvirtajame plaukime.<br>V.Dranginio/LTOK nuotr.
Viktorija Andrulytė finišavo trečiajame ir ketvirtajame plaukime.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Viktorija Andrulytė finišavo trečiajame ir ketvirtajame plaukime.<br>LTOK nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

2021-07-26 09:44, atnaujinta 2021-07-26 14:32

Trečiajame plaukime ji finišavo 29 pozicijoje, o ketvirtajame užėmė 24-ąją poziciją.

Lietuvė su problemomis susidūrė nuo pat trečiojo plaukimo trasos pradžios – pirmąjį atskaitos tašką ji pasiekė būdama 37-oje pozicijoje.

Į antrąjį atskaitos tašką jį atvyko aplenkdama dvi sportininkes ir būdama 35-oje pozicijoje. Atvykdama į trečiąjį atskaitos tašką lietuvė dar labiau pasigerino savo pozicijas ir šoktelėjo į 21-ąją vietą. Į ketvirtąjį atkaitos tašką V.Andrulytė atvyko būdama 23-oje pozicijoje. Penktąjį atskaitos tašką lietuvė pasiekė vėl prarasdama pozicijas – 28 vieta.

Trečiajame plaukime greičiausia buvo L.Flem Host. Ji distanciją įveikė per 49 min. 44 sek., V.Andrulytė finišą pasiekė 29 pozicijoje ir nuo lyderės atsiliko 2 min. 49 sek.

Lietuvė bandė atsigriebti ketvirtajame plaukime. Į pirmąjį atskaitos tašką V.Andrulytė atvyko 16 pozicijoje, tačiau pakeliui į antrąjį tašką ji aplenkė 10 sportininkių ir pakilo į šeštąją vietą.

Vis dėlto atkarpa iki trečiojo atskaitos taško nebuvo tokia sėkminga – lietuvė prarado daug brangaus laiko ir krito į 19-ąją poziciją.

Toje pačioje vietoje V.Andrulytė liko ir pasiekusi ketvirtąjį atskaitos tašką, tačiau penktajame taške buriuotoja prarado pozicijas ir nukrito į 26-ąją vietą.

Lietuvei ketvirtajame plaukime pavyko finišuoti 24-oje pozicijoje. Greičiausia trasoje buvo Graikijos atstovė Vasilea Karachaliou. Ji distanciją įveikė per 49 min. 20 sek. V.Andrulytė nuo jos atsiliko 1 min. 43 sek.

Kol kas atmetus blogiausią plaukimą V.Andrulytė bendrojoje įskaitoje su 63 baudos taškais užima 26-ąją vietą.

Lrytas.lt primena, kad pirmajame plaukime lietuvė liko 38-a, o antrajame ji užėmė 10-ąją poziciją.

Po 10 plaukimų liks dešimt stipriausiųjų sportininkių, kurios susikaus finale – medalių lenktynėse. Šios varžybos vyksta greta Enošimos salos, esančios apie 50 km nuo Tokijo.