Brigita Virbalytė-Dimšienė Tokijo žaidynėse aplenkė daugiau kaip pusę dalyvių ir užėmė 26 vietą

Jau trečiose olimpinėse žaidynėse startavusi Lietuvos ėjikė Brigita Virbalytė-Dimšienė Tokijo žaidynėse užėmė 26-ąją vietą 20 km distancijoje.

B.Virbalytė.<br>A.Pliadžio nuotr.

Aug 6, 2021, 12:27 PM, atnaujinta Aug 6, 2021, 2:26 PM

Apie 800 km nuo Tokijo esančiame Sapore vykusiose ėjikų varžybose lietuvė finišavo per 1 val. 35 min. 56 sek. Nuo auksą iškovojusios italės Anntonellos Palmisano ji atsiliko 6 min. 44 sek. Iš viso startavo 58 lengvaatletės, o finišą pasiekė 53.

Auksą iškovojo italė Antonella Palmisano (1 val. 29,12 min.), sidabrą – kolumbietė Sandra Arenas (1 val. 29,37 sek.), sidabrą – kinė Liu Hong (1 val. 29,57 min.).

2012 m. Londone B.Virbalytė-Dimšienė buvo 24-ta, 2016 m. Rio de Žaneire – 29-ta.

Prieš tai Sapore startavo vyrai. Antrosiose olimpinėse žaidynėse dalyvavęs 29 metų Arturas Mastianica 50 km distanciją penktadienį įveikė per 4 val. 6 min. 43 sek. ir užėmė 31 vietą.

Ketvirtadienį pirmas iš trijų čia esančių Lietuvos ėjikų Hokaido saloje startavo labiausiai patyręs – jau ketvirtose olimpinėse žaidynėse dalyvavęs 36 metų Marius Žiūkas. Jis 20 km distancijoje užėmė 33 vietą tarp 57 dalyvių, nuotolį įveikęs per 1 val. 27 min. 35 sek.