Vytenis Ivaškevičius Lenkijoje pasižymėjo: tapo pasaulio čempionu ir rekordininku

Vytenio Ivaškevičiaus triumfu baigėsi pasaulio kurčiųjų lengvosios atletikos čempionatas, savaitę vykęs Lenkijoje.

Vytenio Ivaškevičiaus triumfu baigėsi pasaulio kurčiųjų lengvosios atletikos čempionatas<br> M.Stankevičiaus nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Aug 28, 2021, 4:00 PM

Lietuvis paskutinę varžybų dieną šeštadienį šventė dvigubą pergalę rutulio stūmimo sektoriuje. Sigito Liepinaičio ugdomas ąžuolas iškovojo aukso medalį ir pasiekė pasaulio čempionatų rekordą – 16 m 82 cm.

Sidabrą pelnė šeimininkas Oskaras Kokoszewskis – 16.52 m, bronzą – rusas Dmitrijus Kalmykovas – 15.92 m.

Tarp 10 dalyvių iš šešių valstybių ketvirtą ir penktą vietas užėmė mūsų šalies atstovai Mažvydas Paurys – 15.26 m ir Šarūnas Zdanavičius – 15.18 m.

Ketvirtadienį disko metimo rungtyje bronzą laimėjo M. Paurys. Tad iš čempionato Lietuvos kurtieji lengvaatlečiai grįš su dviem medaliais.

Treneris Sigitas Liepinaitis teigiamai įvertino stipruolių pasirodymą: „Iškovojome du medalius. Tai – geras pasiekimas.

Galbūt, kai M. Paurio ir Š. Zdanavičiaus rezultatai rutulio stūmimo varžybose galėjo būti geresni, tačiau vyrukai dar yra jauni. Kad neperdegtų svarbiose varžybose, jiems reikia daugiau patirties. O ji ateina su metais.“

„Nauja diena“: kokias pratybas šiemet rengs Lietuvos kariuomenė?