Pirmą kartą istorijoje BK „Vilnius“ ekipa tapo Lietuvos vyrų beisbolo čempionato lydere

Ketvirtosios finalinės rungtynės persikėlė į Kauną. Kova buvo įtempta nuo pat pradžių. Antrame kėlinyje Kauno „Lituanica“ išsiveržė į priekį rezultatu 2:0. Vilniečiams tik 4-tame kėlinyje pavyko iššlyginti rezultatą 2:2.

Vilniečiai tapo čempionato lyderiais.<br>E.Šemioto nuotr.

Sep 5, 2021, 5:09 PM, atnaujinta Sep 5, 2021, 5:10 PM

Šios finalinės rungtynės buvo pilnos intrigos, įtemptų momentų, komandos sripriai kovėsi, tačiau dažnai palikdavo žaidėjus bazėse. Šeštame kėlinyje BK „Vilnius“ išsiveržė į priekį rezultatu 6:2. Kauniečiai dar bandė vytis, tačiau vilniečiai parsinešė dar daugiau taškų, tad galutinis rungtynių rezultatas 9:4. Galutinė finalo serija pasibaigė rezultatu 3:1, BK „Vilnius“ naudai. Vilniečiai švenčia pergalę! Pirmą kartą klubo istorijoje BK „Vilnius“ tampa Lietuvos čempionais!

Finalinėse rungtynes pasižymėjo Kauno „Lituanica“ žaidėjai: Nerijus Kelmelis bei Mantas Černauskas, atmušę po du hitus bei Marijus Dargis atmušęs dviejų bazių hitą.

BK „Vilnius“ komandoje pasižymėjo Martynas Sadzevičius atmušęs net 3 hitus, Lukas Paškevičius, Vilius Paikovas ir Marius Balandis atmušę po du hitus. Ant kalnelio su net septyniais kėliniais sėkmingai pavyko susitvarkyti Lukui Morkūnui bei prie pergalingos rungtynių pabaigos prisidėjo Marius Balandis.