A. Malašinsko pastangas vainikavo „Motor“ pergalė Čempionų lygos atidarymo rungtynėse

Aidenas Malašinskas pirmosiose rankinio Čempionų lygos rungtynėse žavėjo efektingais perdavimais, o Zaporižės „Motor“ komanda, kuriai atstovauja Lietuvos rinktinės lyderis, sezoną atidarė permainingoje dvikovoje pasiekta pergale prieš „Porto“ ekipą.

A.Malašinskas.<br>LRF nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Sep 16, 2021, 10:09 PM

Gintaro Savukyno treniruojama Zaporižės komanda ketvirtadienį pirmajame Čempionų lygos ture savo aikštėje nugalėjo „Porto“ rankininkus 30:27 (15:10).

„Motor“ žaidimo gijas savo rankose laikęs ir sirgalius keliais išradingais perdavimais nudžiuginęs A.Malašinskas įmetė 3 įvarčius (į vartus metė 9 kartus). Ukrainos komandoje rezultatyviau negu lietuvis žaidė tik baltarusis Viačeslavas Bochanas (8 įvarčiai) ir rusas Denisas Vasiljevas (4 įvarčiai).

„Motor“ naujokas Jonas Truchanovičius kol kas negali rungtyniauti dėl traumos.

Sezono atidarymo rungtynėse Zaporižės rankininkai beveik visą laiką pirmavo, o pirmojo kėlinio pabaigoje ir antrojo kėlinio pradžioje jų persvara kelis kartus siekė šešis įvarčius. Vis dėlto svečiai ginklų nesudėjo.

„Porto“ antrajame kėlinyje perėmė iniciatyvą ir 58-ąją minutę išlygino rezultatą 27:27. Nors atrodė, kad kova prasidėjo iš naujo, Ukrainos čempionai greitai grįžo į vėžes ir rungtynes pabaigė trimis įvarčiais paeiliui.

Kitos dvejos B grupės rungtynės ketvirtadienį taip pat baigėsi šeimininkų pergalėmis trijų įvarčių skirtumu. „Veszprém“ nugalėjo turtingiausią pasaulio klubą Paryžiaus PSG 34:31 (13:17), o po sezono pertraukos į Čempionų lygą grįžęs Bukarešto „Dinamo“ – „Kielce“ 32:29 (16:12).

Pirmajame ture lengviausiai taškus įsirašė A grupės lyderiu tapęs „Aalborg“. Danijos klubas trečiadienį išvykoje sutriuškino „Zagreb“ ekipą 34:24 (18:14). „Kiel“ svečiuose nugalėjo Bresto „Miaškov“ komandą 33:30 (18:15).

Kitos dvejos A grupės rungtynės baigėsi lygiosiomis: „Montpellier“ – „Szeged“ 29:29 (14:15), „Elverum“ – Skopjės „Vardar“ 27:27 (13:13).

Kitą ketvirtadienį antrajame ture „Motor“ išvykoje žais su Čempionų lygos nugalėtojos vardą ginančia „Barcelona“.

1 turas

A grupė

Bresto „Miaškov“ – „Kiel“ 30:33 (15:18). Kašparekas 6, Skube 6, Vailupavas 6/ Ekbergas 11, Sagosenas 6. 1650 žr.

„Montpellier“ – „Szeged“ 29:29 (14:15). Descat 3, Simonet 3, Duarte 3/ Frimmelis 8, Radivojevičius 5. 3500 žr.

„Zagreb“ – „Aalborg“ 24:34 (14:18). Mandičius 5, Klarica 5/ Bartholdas 9, Nielsenas 4, Christensenas 4. 325 žr.

„Elverum“ – Skopjės „Vardar“ 27:27 (13:13). Mathe 6, Heldalas 6/ Toto 6. 940 žr.

B grupė

Zaporižės „Motor“ – „Porto“ 30:27 (15:10). Bochanas 8, Vasiljevas 4, Malašinskas 3; Truchanovičius nežaidė/ Areia 6, Iturriza 5.

„Veszprém“ – Paryžiaus PSG 34:31 (13:17). Omaras 10, Štrlekas 8/ Hansenas 7, L.Karabatičius 5.

Bukarešto „Dinamo“ – „Kielce“ 32:29 (16:12). Nantes‘as 11, Bizau 7/ Moryto 7, Vujovičius 6, Nahi 5. 1700 žr.

„Flensburg-Handewitt“ – „Barcelona“ ketvirtadienį.