A. Malašinskas ir jo komandos draugai strigo „Barcelona“ aikštėje

Gintaro Savukyno treniruojami Zaporižės „Motor“ rankininkai nesukėlė didelių problemų „Barcelona“ komandai. Ketvirtadienį Čempionų lygos antrojo turo rungtynėse Ukrainos čempionai išvykoje pralaimėjo stipriausiam praėjusio sezono klubui 25:36 (13:16).

A.Malašinskas.<br>LRF nuotr.

Sep 23, 2021, 10:06 PM, atnaujinta Sep 23, 2021, 10:42 PM

„Barça“ svečiams iš Ukrainos jau rungtynių pradžioje parodė, kas yra kas. Tiesa, 4-ąją minutę „Motor“ pirmavo 2:1, bet tada „mėlyni-granatiniai“ įmetė penkis kartus paeiliui, o pirmojo kėlinio viduryje šeimininkai pirmavo 10:3. Nors prieš pertrauką Zaporižės rankininkams buvo pavykę sumažinti skirtumą iki dviejų įvarčių, antrajame kėlinyje „Barcelona“ žaidė daug geriau ir jos pranašumas tapo dviženklis.

Prieš mačą naujasis „Barcelona“ treneris Antonio Ortega įspėjo, kad „visas „Motor“ žaidimas sukasi apie įžaidėją Aideną Malašinską, kuris rengia pozicinį puolimą, ir linijos žaidėją Viačeslavą Bochaną“. Barselonos komanda abiem svečių lyderiams skyrė labai didelį dėmesį ir jie ketvirtadienį žaidė aiškiai žemiau galimybių. Baltarusis V.Bochanas įmetė 3 įvarčius, o A.Malašinskui nuginkluoti varžovų vartininką pavyko vos kartą.

Rezultatyviausiai tarp svečių žaidė 6 įvarčius įmetęs baltarusis Barysas Puchovskis.

„Motor“ naujokas Jonas Truchanovičius vis dar negali padėti komandai dėl traumos.

„Barcelona“ gretose labiausiai pasižymėjo 8 įvarčius pelnęs prancūzas Dika Memas. Įdomu, kad jam geriausiai talkino kiti du prancūzai Melvynas Richardsonas ir Ludovicas Fabregas, įmetę po 4 įvarčius.

Čempionų lygos nugalėtojos vardą ginanti „Barcelona“ per du turus iškovojo 4 taškus ir pirmauja B grupėje. „Motor“ sąskaitoje yra 2 taškai.

Taip pat 2 taškus turi „Kielce“ ekipa, su kuria Zaporižės komanda kitą trečiadienį (rugsėjo 29 d.) žais trečiajame ture. Šią savaitę Kielcų rankininkai namie nugalėjo „Veszprém“ klubą 32:29 (17:12).

2 turas

A grupė

„Szeged“ – „Zagreb“ 30:21 (10:7). Šoštaričius 7/ Vistoropas 4, Klisas 4. 2500 žr.

„Aalborg“ – „Montpellier“ 36:28 (18:13). Sandellis 11/ Villeminot 7. 4237 žr.

„Vardar“ – „Miaškov“ 35:27 (19:13). Nyokas 8/ Kašparekas 6.

„Kiel“ – „Elverum“ 41:36 (20:20). Reinkindas 7, Weinholdas 6/ Johanssonas 7, Solstadas 6.

B grupė

„Barcelona“ – „Motor“ 36:25 (16:13). Memas 8, Gomezas 4, Richardsonas 4, Fabregas4/ Puchovskis 6, Kozakevyčius 4, Šebetičius 4, ... Malašinskas 1; Truchanovičius nežaidė.

„Kielce“ – „Veszprém“ 32:29 (17:12). A.Duišebajevas 7, Moryto 6/ Nenadičius 9.