Oct 1, 2021, 4:02 PM

„Atėjo man laikas. Nors viskas turi pabaigą, bet nenoriu, kad ši pabaiga nebūtų liūdna, parašė S.Ritteris. – Per tuos 21 metus irklavime patyriau begalę nuostabių akimirkų, kurias visą likusį gyvenimą nešiosiuosi su savimi.

Džiaugiuosi širdimi, kad Tėvai mane supažindino su irklavimu. Sportuodamas sutikau daugybę įspūdingų ir stiprių asmenybių. Radau ištikimų draugų, bendražygių, kurie padėjo kartu siekti tikslų.

Didžiuojuosi, kad turėjau galimybę atstovauti savo šaliai – jeigu kas paklaustų, ar vėl rinkčiausi tokį kelią, net nedvejodamas sutikčiau.“

Daugiau nei du dešimtmečius trukusioje irkluotojo karjeroje buvo ne vienas garsus trofėjus, tačiau svarbiausią medalį S. Ritteris iškovojo 2016 metų Rio de Žaneiro olimpiadoje kur kartu su Mindaugu Griškoniu porinėje dvivietėje valtyje tapo olimpiniais vicečempionais.

Be to sportininkas dukart tapo prizininku planetos čempionatuose, keturis kartus kilo ant Europos pirmenybių nugalėtojo pakylos ir du kartai buvo auksiniai, du kartus jis tapo Universiadų čempionu.

Ši Tokijo olimpiada žinomam irkuotojui nebuvo sėkminga: kartu su Aurimu Adomavičiumi  porinių dviviečių įgulų varžybose lietuviai peržengė kvalifikaciją, tačiau nepateko į A finalą, varžėsi tik B finale, bet ten liko paskutiniai bei užėmė 12-ąją vietą.