Auksą jau iškovojęs D. Rapšys nestabdo – sėkmingai pasirodė kitoje plaukimo pasaulio taurės rungtyje

Penktadienį aukso medalį Berlyne vykstančiame naujo sezono FINA pasaulio plaukimo taurės etape nuskynęs Danas Rapšys savo sėkmingą pasirodymą pratęsė ir šeštadienį.

D.Rapšys.<br>K.Šteimikio nuotr.

Oct 2, 2021, 11:47 AM

Auksą 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje nuskynęs 26-erių panevėžietis skambiai pasirodė ir 200 m plaukimo kompleksiniu stiliumi atrankoje.

Lietuvis distanciją įveikė per 1:55.47 min. ir bendroje atrankos įskaitoje užėmė antrąją vietą.

Atrankoje greičiausias buvo Matthew Satesas. Plaukikas iš Pietų Afrikos Respublikos distanciją įveikė per 1:55.09 min.

200 m plaukimo kompleksiniu stiliumi finalas vyks šeštadienį vakare.

Iš viso bus surengti keturi pasaulio taurės etapai trumpame baseine. Po Berlyno sportininkai kitą savaitę jau kovos Budapešte, spalio 21-23 dienomis – Kataro sostinėje Dohoje ir galiausiai Rusijos Kazanėje spalio 28–30 d.

Sportininkai šiose varžybose taip pat turės galimybę įvykdyti normatyvus ir gauti kvietimus metų pabaigoje gruodžio 16–21 dienomis Abu Dabyje vyksiantį pasaulio vandens sporto šakų čempionatą.