Dar vienas D. Rapšio medalis pasaulio taurėje: pasidabino sidabru sau neįprastoje rungtyje

Aukso medalį Berlyne vykstančiame naujo sezono FINA pasaulio plaukimo taurės etape jau iškovojęs Danas Rapšys šeštadienį vėl priminė apie save.

D.Rapšys.<br>K.Štreimikio nuotr.

Oct 2, 2021, 7:59 PM, atnaujinta Oct 2, 2021, 8:07 PM

26-erių plaukikas iš Panevėžio sau neįprastos 200 m plaukimo kompleksiniu stiliumi rungties finale iškovojo sidabro medalį.

Lietuvis distanciją įveikė per 1:54.00 min. ir taip daugiau nei sekunde pagerino savo asmeninį rekordą.

Už lietuvį finale greičiau plaukė tik Matthew Satesas. Plaukikas iš Pietų Afrikos Respublikos distanciją įveikė per 1:51.45 min.

Šeštadienį ryte vykusiame šios rungties atrankos finale D.Rapšys bendroje įskaitoje užėmė antrąją vietą.

Atrankoje jis nusileido tam pačiam Pietų Afrikos Respublikos plaukikui.

Lrytas.lt primena, kad panevėžietis aukso medalį penktadienį iškovojo 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje.

Iš viso bus surengti keturi pasaulio taurės etapai trumpame baseine. Po Berlyno sportininkai kitą savaitę jau kovos Budapešte, spalio 21-23 dienomis – Kataro sostinėje Dohoje ir galiausiai Rusijos Kazanėje spalio 28–30 d.

Sportininkai šiose varžybose taip pat turės galimybę įvykdyti normatyvus ir gauti kvietimus metų pabaigoje gruodžio 16–21 dienomis Abu Dabyje vyksiantį pasaulio vandens sporto šakų čempionatą.