Lietuvos plaukikai Kazanėje gerino rekordus, tačiau medalių iškovoti nepavyko

Lietuvos plaukikai tęsia savo pasirodymą pasaulio plaukimo taurės varžybose. Paskutiniame, ketvirtajame, etape, kuris vyksta Kazanėje sidabro medalį jau iškovojęs Danas Rapšys šį kartą nuo apdovanojimo liko per plauką.

D.Rapšys.<br>LTOK/V.Dranginio nuotr.

2021-10-29 19:04, atnaujinta 2021-10-29 19:19

26-erių panevėžietis 200 m plaukimo kompleksiniu stiliumi finale atplaukė ketvirtas ir distanciją įveikė per 1 min. 53,74 sek.

Nors lietuvis ir liko be apdovanojimo, tačiau jam pavyko pagerinti savo asmeninį šios rungties rekordą. Anksčiau greičiausiai 200 m kompleksiniu stiliumi lietuvis buvo įveikęs per 1 min. 54 sek.

Bronzą iškovojo rusas Daniilas Pasynkovas, kuris distanciją įveikė per 1 min. 53,67 sek.

Sidabrą iškovojo Pietų Afrikos Respublikos plaukikas Matthew Satesas (1:52,32), o auksu pasidabino japonas Daiya Seto (1:50,66).

Dar vienas rekordas, tik šį kartą Lietuvos, krito 50 metrų plaukimo krūtine finale. Andrius Šidlauskas finišavo penktas ir distanciją įveikė per 26,22 sek. Tai – naujas Lietuvos rekordas.

Iki tol šis geriausias pasiekimas šioje rungtyje (26,38 sek.) priklausė Giedriui Titeniui.

Lrytas.lt primena, kad ketvirtadienį D.Rapšys iškovojo sidabrą 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje.