Dvidešimtmetės antrą kartą pranoko Latvijos moteris

Lietuvos merginų iki 20 metų rankinio rinktinė sužaidė antrąsias kontrolines rungtynes Vilniuje.

Dvidešimtmetės antrą kartą pranoko Latvijos moteris.<br> rankinis.lt nuotr.

2021-10-31 15:44

Alos Senvaitienės vadovaujama komanda sekmadienį 30:25 (18:12) nugalėjo Latvijos moterų rinktinę.

Jau susitikimo pradžioje Lietuvos merginų rinktinė surengė spurtą ir susikūrė 4 įvarčių pranašumą (5:1), o įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo 5 įvarčiais – 10:5. Iki kėlinio pabaigos Lietuvos merginų rinktinė savo pranašumą padidino dar vienu įvarčiu – 18:12.

Antrojo kėlinio pradžioje Latvijos moterų rinktinei pavyko sumažinti atsilikimą (20:22), tačiau lietuvaitės sugebėjo atsakyti tiksliomis atakomis – 27:23. Per likusį antrojo kėlinio laiką Latvija daugiau priartėti neįstengė ir mūsų šalies merginų rinktinė šventė pergalę – 30:25.

Lietuvos rinktinėje rezultatyviausia buvo Gabija Pilikauskaitė, kurie pelnė 7 įvarčius, Dominyka Andronik surinko 6, Deimantė Burbaitė – 5, Vakarė Petrėtytė ir Monika Valančiūtė – po 4, Singrida Kulikovaitė ir Smiltė Grotuzaitė – po 1.

Latvijos rinktinei Linda Krole pelnė 6 įvarčius, Patricija Pruse – 5, Leticija Veinberga ir Elita Ekkerte – po 4.

Pirmąjį susitikimą prieš latves Lietuvos merginos taip pat buvo laimėjusios – šeštadienį pergalę A.Senvaitienės auklėtinės pasiekė 27:25.

Lapkričio 26–28 dienomis Lietuvos dvidešimtmečių laukia kelionė į Austriją, kur vyks finalinis pasaulio čempionato atrankos etapas. Jame mūsiškės susigrums su pajėgiomis Austrijos ir Nyderlandų komandomis.