Šokėjai ant ledo krito ir Prancūzijoje liko aštunti

Šaunia nata – iškovotais sidabro medaliais tarptautinėse dailiojo čiuožimo varžybose „Budapest Trophy“ – pradėję naująjį sezoną, šokėjai ant ledo Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius toliau džiugina visus savo nuostabiais pasirodymais.

Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius.<br>AFP/Scanpix.com nuotr.

Nov 21, 2021, 9:10 AM

Šį savaitgalį A. Reed ir S. Ambrulevičius startavo pasaulio „Grand Prix Internationaux de France“ etape. Po trumposios, be galo išraiškingos bei emocionalios hip hopo ritmu persmelktos programos, mūsų pora, surinkusi 64,43 taško, užėmė 8-ąją vietą.

Labai gaila, kad abu sportininkai atliekant vieną iš pasirodymo elementų griuvo ir ši nesėkmė jiems kainavo net 10 taškų. Visgi džiugina tai, kad teisėjus sužavėję programos išpildymu, šokėjai antrais balais (programos komponentais) užėmė net 4-ąją vietą, surinkę 32,05 taško.

Laisvoje programoje mūsų šokių ant ledo pora Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius nuostabiai perteikę programą, kurią statė Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas, užėmė 6 vietą.

Tačiau trumpojoje programoje patirtas kritimas jiems neleido pakilti aukščiau. Laisvojoje programoje visi 9 teisėjai už programos komponentus jiems vėl skyrė 4 vietą – 48,63 taškus.

Tad jei mūsų pora nebūtų dėl kritimo praradusi 10 taškų, bendroje įskaitoje užimtų 4 vietą. Visgi bendroje pasaulio „Grand Prix Internationaux de France“ etapo įskaitoje jie užėmė garbingą 8 vietą tarp 10-ties geriausių pasaulio porų.

Šių varžybų nugalėtojais tapo daugkartiniai pasaulio ir Europos dailiojo čiuožimo čempionai Prancūzijos atstovai Gabriella Papadakis ir Guillaume Cizeron. Antrą vietą užėmė kanadiečiai Piper Gilles ir Paul Poirier, treti liko Rusijos atstovai Aleksandra Stepanova ir Ivanas Bukinas.

Pažymėtina, jog abiejų programų sportininkų nuostabius kostiumus sukūrė žymi dizainerė iš Klaipėdos – Aina Zinčiukaitė.

A. Reed ir S. Ambrulevičiaus kitą savaitgalį laukia antrasis pasaulio „Grand Prix“ etapas „Rostelecom Cup“, kuris vyks Sočyje (Rusija), o š.m. gruodžio 7-12 d. mūsų čiuožėjai varžysis Iššūkio taurės varžybose „Golden Spin of Zagreb Sisake“ (Kroatija).