Trečiąją iš eilės pergalę iškovojusi Lietuvos moterų kerlingo rinktinė tęsia kovą dėl vietos pusfinalyje

Lilehameryje (Norvegija) vykstančiame Europos moterų kerlingo (akmenslydžio) čempionato B diviziono turnyre ketvirtą pergalę iškovojo Lietuvos rinktinė.

Lietuvos moterų kerlingo rinktinė.<br> WCF nuotr.

Nov 24, 2021, 11:21 AM

Virginijos Paulauskaitės komanda, kuriai taip pat atstovauja Olga Dvojeglazova, Dovilė Aukštuolytė ir Rūta Blažienė, septintosiose rungtynėse antradienį užtikrintai 9:2 nugalėjo Slovakijos ekipą ir pasiekė trečiąjį laimėjimą iš eilės.

Lietuvos rinktinė nuo pat pirmojo kėlinuko įrodinėjo savo pranašumą. Po trijų kėlinukų mūsiškės pirmavo 4:0. Tuomet varžovės pelnė pirmąjį tašką, bet vėliau lietuvės atsakė dar dviem laimėtais kėlinukais (6:1). Aštuntajame kėlinuke Lietuvos komanda pelnė 3 taškus ir mačas buvo baigtas.

Lietuvos rinktinė su 4 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais turnyro lentelėje kartu su Austrijos ir Latvijos komandomis dalinasi 4-6 pozicijas. Į pusfinalį pateks keturios stipriausios ekipos.

Trečiadienį lietuvės žais labai svarbias rungtynes su Ispanijos komanda, kurios sąskaitoje – 2 pergalės.

Turnyre pirmaujančios Anglijos akmenslydininkės laimėjo visus 7 susitikimus ir jau užsitikrino vietą pusfinalyje. Netoli šio tikslo yra po 6 pergales turinčios Vengrijos ir Norvegijos rinktinės.

Vyrų turnyro B grupėje viltis pakovoti dėl vietos atkrintamosiose varžybose praktiškai prarado Konstantino Rykovo vedama Lietuvos komanda (Arūnas Skrolis, Paulius Kamarauskas, Donatas Kiudys, Nedas Ivanauskas). Lietuviai antradienį 6:10 nusileido pirmąją pergalę iškovojusiai Belgijos komandai.

Su 1 pergale ir 3 pralaimėjimais lietuviais grupėje dalinasi 5-7 pozicijas.

Trečiadienį lietuviai žais su estais bei ispanais.