Zaporižės „Motor“ lyderis Aidenas Malašinskas apipylė varžovus įvarčiais ir labiausiai prisidėjo prie komandos pergalės Čempionų lygos devintojo turo rungtynėse su „Flensburg-Handewitt“ klubu. Gintaro Savukyno treniruojami Ukrainos čempionai trečiadienį savo arenoje sutriuškino Vokietijos vicečempionus 31:22 (15:14).

Varžovų vartų tinklą draskęs A. Malašinskas šventė triuškinamą pergalę Čempionų lygoje<br> rankinis.lt nuotr.

Dec 1, 2021, 11:02 PM

Rezultatyviausias rungtynių žaidėjas A.Malašinskas įmetė 9 įvarčius ir kartą buvo pašalintas 2 min. Prieš sezoną į „Motor“ perėjęs Jonas Truchanovičius vis dar nežaidžia dėl traumos. Svečių ekipoje pasižymėjo 8 įvarčius pelnęs danas Emilis Jakobsenas.

A.Malašinskas trečiadienį „Junost“ arenoje įsisiautėjo jau pirmosiomis mačo minutėmis. Per trečdalį kėlinio lietuvis įmetė net 4 įvarčius, o „Motor“ tuo metu pirmavo 5:4. Zaporižės rankininkai ir paskui beveik visą laiką buvo priekyje. Tiesa, iki pertraukos skirtumas nė karto nebuvo didesnis negu du įvarčiai, bet antrojo kėlinio viduryje šeimininkai pradėjo sparčiai didinti persvarą ir galiausiai pasiekė ne tik pagrindinį tikslą – pergalę, bet ir sugebėjo atsiskaityti didesniu nei septynių įvarčių skirtumu (tokiu skirtumu „Motor“ pirmajame rate pralaimėjo Flensburge).

Įvarčių skirtumas gali būti svarbus, nes B grupės lentelėje šios komandos rikiuojasi greta. „Motor“ per 9 rungtynes iškovojo 8 taškus ir po trečiadienį pasiektos pergalės pakilo į penktąją vietą. „Flensburg“, kurio sąskaitoje liko 7 taškai, nukrito į šeštąją lentelės eilutę.

Kitos B grupės komandos šio turo rungtynes žais ketvirtadienį. Po 8 rungtynių pirmauja „Kielce“ (14 taškų), „Veszprém“ (10), Paryžiaus PSG ir „Barcelona“ (po 9).

Kitą savaitę dešimtajame ture „Motor“ išvykoje susitiks su grupės autsaidere Bukarešto „Dinamo“ ekipa (4 taškai). Rungtynės vyks gruodžio 9 d. (ketvirtadienį), o po to Čempionų lygoje prasidės dviejų mėnesių pertrauka.