Į baseiną sugrįžusi R. Meilutytė varžovėms vilčių nepalieka: kovos dėl dar vieno medalio

Po dviejų metų pertraukos į sportą sugrįžusi Rūta Meilutytė Lietuvos plaukimo čempionate prasibrovė į dar vieną finalą.

Atrankoje varžovėms vilčių nepalikusi R. Meilutytė kovos dėl dar vieno medalio.<br>G. Šiupario nuotr.

Dec 17, 2021, 10:49 AM, atnaujinta Dec 17, 2021, 10:51 AM

Olimpinė čempionė 50 m. sprinto krūtine rungties atrankoje neturėjo sau lygių. 24-erių plaukikė distanciją įveikė per 30,35 sek. ir beveik dvejomis sekundėmis aplenkė antroje vietoje likusią Agnę Šeleikaitę, kuri distanciją nuplaukė per 32,11 sek. Trečia liko Smiltė Plytnykaitė (32,40 sek.).

Tiesa, R.Meilutytė nuo savo užfiksuoto Lietuvos rekordo taip pat atsiliko kiek daugiau nei pusantros sekundės. 2014 metais lietuvė šią distanciją įveikė per 28,81 sek.

Finalinis plaukimas įvyks 18 val.

R. Meilutytė būdama vos 15 metų 2012-aisiais Londono olimpinėse žaidynėse laimėjo olimpinį auksą 100 m krūtine nuotolyje. Ji tapo jauniausia šios distancijos olimpine čempione ir pirmąja Nepriklausomos Lietuvos plaukike, iškovojusia olimpinį medalį.