Australija švenčia: nė vieno seto per visą turnyrą nepralaimėjusi A. Barty tapo „Australian Open“ čempione

Pirmoji moterų teniso pasaulio raketė Ashleigh Barty triumfuoja – 25-erių Australijos teniso pažiba šeštadienį iškovojo atvirojo „Australian Open“ moterų turnyro titulą.

A.Barty triumfavo  „Australian Open“ moterų turnyre.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
A.Barty triumfavo  „Australian Open“ moterų turnyre.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2022-01-29 12:16, atnaujinta 2022-01-29 12:19

Pirmą kartą „Australian Open“ turnyre triumfavusi A.Barty po 1 val. 29 min. trukusios kovos 6:3, 7:6 (7:2) pranoko amerikietę Danielle Rose Collins (WTA-30).

Australijos tenisininkė šiemet vykusiame „Australian Open“ teniso turnyre nepralaimėjo nė vieno seto – A.Barty visas septynerias žaistas kovas laimėjo 2:0.

Šis titulas buvo ilgai lauktas ir pačiai Australijai. Paskutinį kartą australė „Australian Open“ teniso turnyre triumfavo tik 1978 metais.

Tai buvo penktoji A.Barty ir D.Collins tarpusavio akistata. Iki tol tris kartus pergalė šventė Australijos tenisininkė.

Lrytas.lt primena, kad sekmadienį vyksiančiame „Australian Open“ vyrų teniso turnyro finale susigrums rusas Danijilas Medvedevas (ATP-2) ir ispanas Rafaelis Nadalis (ATP-5).