Principinę varžovę įveikusios Kanados ledo ritulininkės lieka be pralaimėjimų: užėmė pirmąją vietą grupėje

Antradienį į principinį mūšį stojo Kanados ir JAV moterų ledo ritulininkės. Vis dar be pralaimėjimų žygiavusių komandų dvikovoje nenugalėtomis liko Kanados sportininkės. Jos savo priešininkes įveikė 4:2 (1:0, 3:2, 0:0).

Kanadietės 4:2 įveikė JAV ledo ritulininkes.<br>SIPA/Scanpix nuotr.

Feb 8, 2022, 3:54 PM

Kanados rinktinę į priekį pirmajame kėlinyje išvedė Brianne Jenner (14:10 min.).

Antrajame kėlinyje įvarčiai pasipylė lyg iš gausybės rago – apie save priminusios amerikietės pasižymėjo du kartus iš eilės.

29:19 min. išlyginamąjį įvartį įmušė Dani Cameranesi, o 31:34 min. rezultatą JAV komandos naudai persvėrė Alex Carpenter.

Po dviejų skaudžių antausių sekė Kanados rinktinės atsakas.

32:00 min. rezultatą išlygino antrąjį savo ir komandos įvartį įmušusi B.Jenner, 34:25 min. Kanadą jau į priekį išvedė Jamie Lee Rattray, o 37:25 min. dar vieną taiklų metimą pridėjo Marie-Philip Poulin.

Trečiasis kėlinys baigėsi be įvarčių.

Ši pergalė garantavo Kanados rinktinei pirmąją vietą A grupėje.

Pirmąjį pralaimėjimą patyrusios amerikietės šiame pogrupyje liko antroje pozicijoje.