Išvykoje pagrindinius varžovus įveikusi „Energija“ žengė žingsnį link Lietuvos ledo ritulio čempionato finalo

Trečiadienį Kaune įvyko didelę svarbą šio TOPsport Lietuvos ledo ritulio čempionato reguliaraus sezono finišui galinčios turėti rungtynės. Kauno ledo arenoje susitiko dvi į antrąją finalo poziciją pretenduojančios komandos: „Kaunas City“ ir Elektrėnų „Energija“.

„Kaunas City“ – Elektrėnų „Energija“<br> hockey.lt nuotr.

Feb 9, 2022, 11:18 PM

Prieš rungtynes abi ekipos turėjo lygų taškų skaičių, o pranašumą po trečiadienio akistatos įgijo svečiai iš Elektrėnų – beveik visas rungtynes pirmavę elektrėniškiai iki finalinės sirenos išlaikė minimalų pranašumą ir džiaugėsi pergale 4:3.

Po šio pralaimėjimo norėdami išlaikyti viską savo rankose „Kaunas City“ ledo ritulininkai nebegali barstyti taškų. Kitu atveju jiems norint patekti į finalą tektų laukti „Energijos“ kluptelėjimų.

Pirmajame kėlinyje abi komandos ne kartą išbandė oponentų vartininko budrumą, bet tikslą pasiekti pavyko vieninteliam „Energijos“ puolėjui Andrejui Beznosovui (11:04, rez. perd. Aurimas Gaidauskas, Donatas Kumeliauskas). Tiesa, antrajame kėlinyje rezultatyviausias TOPsport Lietuvos čempionato žaidėjas Pavelas Pravilo (23:46, rez. perd. Igoris Goleščikhinas) išlygino rezultatą.

Pusę rungtynių itin drausmingai žaidusios komandos įpusėjus susitikimui po kartą pažeidė taisykles ir abu kartus buvo priverstos susimokėti maksimalia kaina. „Energijos“ gretose daugumą realizavo Donatas Kumeliauskas (31:52, rez. perd. Egidijus Binkulis, A.Beznosovas), o „Kaunas City“ gretose tai padarė Igoris Goleščikhinas (33:55, rez. perd. Ylia Malaškevičius, Kirylas Danilenka).

Vos šeimininkams pavyko antrą kartą išlyginti rezultatą, dar kartą sužibėjo D. Kumeliauskas (34:35, rez. perd. E.Binkulis, A.Beznosovas) vėl išvesdamas Elektrėnų klubą į priekį. Dar geresnėje situacijoje „Energijos“ atstovai atsidūrė trečiajame kėlinyje, kai antrąjį savo įvartį pelnė ir A.Beznosovas (45:19, rez. perd. Viačeslavas Triasunovas).

„Kaunas City“ savo viltis išsigelbėti atgaivino iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei keturioms minutėms. Rezultatą pavyko sušvelninti Rudolfui Lapsai (55:31, rez. perd. Paulius Grybauskas, Damiras Šafeevas). Tiesa, po latvio įvarčio kauniečiams daugiau pralaužti oponentų gynybos nepavyko, o nesėkmingas buvo ir paskutinis bandymas vartininką Artūrą Pavliukovą pakeitus šeštuoju aikštės žaidėju.

Jau šeštadienį šios komandos 18:00 val. Elektrėnų ledo rūmuose stos į dar vieną akistatą, o rungtynių nugalėtojas žengs didžiulį žingsnį link TOPsport Lietuvos ledo ritulio čempionato finalo, kuriame jų jau laukia „7bet-Hockey Punks“ atstovai. Tiesioginę šių rungtynių transliaciją galėsite stebėti asociacijos „Hockey Lietuva“ Youtube paskyroje.