Įspūdingas Suomijos ledo ritulininkų olimpinis startas: sukratė 6 įvarčius Suomis pasižymėjo „hat-tricku“

Saldžia pergalę olimpinį ledo ritulio turnyrą pradėjo Suomijos rinktinė. Suomiai ketvirtadienį vykusioje C grupės dvikovoje 6:2 (3:1, 1:1, 2:0) sutriuškino Slovakijos ledo ritulininkus.

Suomija sutriuškino Slovakijos ledo ritulininkus.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Feb 10, 2022, 1:02 PM

Įvarčiai pasipylė jau nuo pat pirmojo kėlinio.

Pirmieji į priekį šovė slovakai 5:33 min. juos į priekį išvedė Jurajus Slafkovskis. Tada pabudo suomiškas žvėris – Suomija savo priešininkams dar tame pačiame kėlinyje atsakė trimis įvarčiais.

10:17 min. rezultatą išlygino Sakaris Manninenas, 14:22 min. daugumą išnaudojo ir suomius į priekį išvedė Harris Pesonenas, o 18:20 min. dar vieną taiklų smūgį pridėjo Miro Aaltonenas.

Antrajame kėlinyje rinktinės apsikeitė įvarčiais.

9:36 min. ketvirtąjį Suomijos ir antrąjį savo įvartį įmušė S.Manninenas, 11:49 min. Slovakijos deficitą sušvelnino dar kartą pasižymėjęs J.Slafkovskis.

Trečiajame kėlinyje suomiai sudėjo paskutiniuosius taškus.

Praėjus vos 16 sek. nuo kėlinio pradžios trečiuoju savo taikliu metimu pasižymėjo S.Manninenas, o paskutinę vinį 14:57 min. sukalė antruoju įvarčiu pasižymėjęs M.Aaltonenas.

30-metis Ufos „Salavat“ ledo ritulininkas S.Manninenas tapo pirmuoju žaidėju šiame olimpiniame ledo ritulio turnyre, kuris per vienerias rungtynes įmušė tris įvarčius.

Kitas rungtynes abi komandos žais penktadienį. Suomija kausis su Latvija, o Slovakija susigrums su Švedija.