Europos krepšinio čempionatas 2022

Latvijos ledo ritulininkai demonstravo charakterį, bet olimpiadą pradėjo pralaimėjimu

Pekino olimpinių žaidynių vyrų ledo ritulio turnyre savo pasirodymą pradėjo Latvijos rinktinė. Vis dėlto kaimynams pergalingai olimpiados pradėti nepavyko – latviai nusileido Švedijos ledo ritulininkams 2:3 (0:1, 1:2, 1:0).

Latvijos ir Švedijos ledo ritulio rungtynių akimirka.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Feb 10, 2022, 9:01 AM

Į priekį švedai išsiveržė 10-ąją rungtynių minutę. Įvarčio autoriumi tapo Lucasas Wallmarkas.

Dar du įvarčius Švedija pridėjo antrajame kėlinyje – pasižymėjo Antonas Landeris (20:30) ir dar vieną taiklų smūgį pridėjo L.Wallmarkas (33:39).

Kiek vėliau apie save priminė ir latviai. Skirtumą sušvelnino Renars Krastenbergs (36:07), o trečiajame kėlinyje atsilikimą iki vos vieno įvarčio sumažino Nikolajs Jelisejevs (46:48).

Vis dėlto rezultato išlyginti latviams nepavyko – pergalę šventė Švedijos ledo ritulininkai.

Artimiausias rungtynes Latvija C grupėje žais vasario 11-ąją dieną. Jie susigrums su Suomijos ledo ritulininkais.