Antros sensacijos nepateikė – Danijos ledo ritulininkai olimpinėse žaidynėse nusileido Rusijos olimpiniam komitetui

Penktadienį, Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse Rusijos olimpinio komiteto (ROC) ledo ritulio rinktinė iškovojo antrąją pergalę. ROC po įnirtingos kovos 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) įveikė Danijos sportininkus.

Danijos ledo ritulininkai olimpinėse žaidynėse nusileido Rusijos olimpiniam komitetui<br> AFP/Scanpix nuotr.

Feb 11, 2022, 8:38 AM

Pirmasis rungtynių įvartis krito antro kėlinio 9-ąją minutę. Pavelas Karnaukhovas po Antono Slepyševo ir Dmitrijaus Voronkovo perdavimų atsidūrė prie pat vartų.

Danų vartų sargas stengėsi ritulį išmušti toliau nuo vartų, tačiau rusas sugebėjo pergudrauti tiek vartininką, tiek prieš jį buvusį gynėją ir pelnė įvartį.

Paskutinį įvartį ROC pelnė likus žaisti penkias sekundes. Danai bandydami išlyginti rezultatą rungtyniavo be vartininko, o kontratakoje atsidūręs Kirilas Semionovas pasiuntė ritulį į tuščius vartus.

Visų rungtynių metu danai užsidirbo penkias nuobaudas, dėl kurių teko po dvi minutes rungtyniauti mažumoje, tuo tarpu Rusijos olimpinis komitetas tokią nuobaudą gavo tik kartą.

Abi ekipos buvo laimėjusios pirmą B grupės dvikovą, tad ROC tapo vienvaldžiais grupės lyderiais. Danijos rinktinė pirmoje dvikovoje netikėtai nugalėjusi čekus paskutinėje dvikovoje kausis prieš Šveicarijos ledo ritulininkus.