Čekijos ledo ritulininkai po nerezultatyvios baudinių serijos įveikė šveicarus Švedai be didesnių vargų susitvarkė su slovakais

Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse Čekijos ledo ritulio rinktinė 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0) įveikė šveicarus.

Čekijos ledo ritulininkai po nerezultatyvios baudinių serijos įveikė šveicarus<br> REUTERS/Scanpix nuotr.

Feb 11, 2022, 1:53 PM

Abu atviro žaidimo metu kritę įvarčiai buvo pelnyti pirmajame kėlinyje. Čekai pirmą įvartį pelnė 5-ąją rungtynių minutę. Prie šveicarų vartų kilus chaosui abiejų rinktinių pradėjo akimis ieškoti ritulio, o jį pastebėjęs čekas Jiri Smejkalas įrideno šį į vartus.

Rezultatą šveicarai išlygino 9-ąją minutę. Turėdami kiekybinį pranašumą Šveicarijos ledo ritulininkai užgulė čekų vartus ir Gaetanas Haasas sugebėjo artimu smūgiu paleisti ritulį į vartus.

Per likusį rungtynių pagrindinį ir pridėtą laiką nei viena ekipa nesugebėjo pasižymėti rezultatyviomis atakomis.

Baudinių serijos metu buvo pelnytas tik vienas įvartis. Davidas Krejči nusprendęs nebandyti apžaisti varžovų vartininkų paleido stiprų bei tikslų smūgį į viršutinį dešinį vartų kampą. Šveičarų visi penki smūgiai buvo atlaikyti.

Čekai iškovojo pirmąją pergalę B grupėje, tuo tarpu šveicarai lieka be jų. Paskutinėse grupės rungtynėse čekai susitiks su dar nepralaimėjusia Rusijos olimpinio komiteto komanda, o šveicarams teks susitikti su Danijos rinktine.

C grupės rungtynėse Švedija 4:1 (3:0, 0:0, 1:1) užtikrintai susitvarkė su Slovakijos rinktine.

Švedai reikalus išsprendė pirmajame kėlinyje pelnydami tris įvarčius.

Įvarčius švedams pelnė Joakimas Nordstromas, Lucas Wallmarkas, Maxas Fribergas ir Carlas Klingbergas.

Paguodos įvartį slovakams rungtynių pabaigoje pelnė Juraj Slafkovsky.

C grupėje švedai iškovojo dvi pergales ir pirmauja grupėje. Slovakai su dviem pralaimėjimais užima paskutinę, 4-ąją vietą. C grupėje taip pat žaidžia Suomijos ir Latvijos rinktinės.