Moterų biatlono masinio starto kovose triumfavo Norvegijos žvaigždes už savo nugaros palikusi prancūzė

Penktadienį Pekino olimpinėse žaidynėse buvo išdalintas dar vienas biatlono varžybų medalių komplektas. Šį kartą savo pasirodymą žiemos olimpiadoje užbaigė moterys, o jos durimis užtrenkė 12,5 km masinio starto lenktynėse.

J.Braisaz-Bouchet tapo olimpine čempione moterų biatlono masinio starto varžybose.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Feb 18, 2022, 10:04 AM

Jose geriausiai sekėsi Prancūzijos biatlonininkei Justine'ai Braisaz-Bouchet. Ji distanciją įveikė per 40 min. 18 sek.

Keturių šaudymų metu prancūzė apskritai padarė keturias klaidas. Dėl šios priežasties jai teko įkeiti keturis baudos ratus.

Antrąją vietą užėmė ir sidabro medaliu pasidabino norvegė Tiril Eckhoff. Ji šaudykloje taip pat suklydo keturis kartus, o nuo varžybas laimėjusios prancūzės atsiliko 15,3 sek.

Bronzos medalį iškovojo kita Norvegijos biatlonininkė – Marte Olsbu Roiseland. Keturias klaidas šaudymo metu padariusi norvegė lyderei pralaimėjo 34,9 sek.

Tai buvo paskutinioji moterų biatlono rungtis Pekino olimpinių žaidynių metu. Biatlono programą penktadienį uždarys vyrų masinio starto lenktynės.

Pekino olimpinės žaidynės vyks vasario 4 – 20 dienomis.