Olimpiadoje nusileido biatlono uždanga: ketvirtą kartą auksu suspindo J. Boe žvaigždė

Penktadienį Pekino olimpinių žaidynių biatlono programą užbaigė vyrų 15 km masinio starto lenktynės. Jose jau ketvirtąjį savo auksą šioje olimpiadoje iškovojo Norvegijos biatlono pažiba Johanesas Thingnesas Boe.

J.Boe Pekino olimpinėse žaidynėse iškovojo ketvirtąjį aukso medalį.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2022-02-18 11:48, atnaujinta 2022-02-18 11:49

28-erių norvegas neturėjo sau lygių ir per keturis šaudymus suklydęs keturis kartus jis įveikė distanciją per 38 min. 14,4 sek.

Antrąją vietą užėmė švedas Martinas Ponsiluoma. Už klaidas šaudant jis buvo nubaustas dviem baudos ratais ir nuo lyderio atsiliko 40,3 sek.

Bronzos medalį iškovojo norvegas Vetle Sjaastadas Christiansenas. Jis šaudykloje klydo tris kartus ir savo tautiečiui finiše nusileido 1 min. 12,5 sek.

Iš viso varžybose dalyvavo 30 biatlonininkų.

Lrytas.lt primena, kad J.Boe Pekino olimpinėse žaidynėse aukso medalius taip pat iškovojo vyrų ir mišrios estafečių kovose. Auksu norvegas taip pat pasidabino ir biatlono sprinto rungtyje.

Su masinio starto lenktynėmis Pekino olimpinėse žaidynėse nusileido biatlono kovų uždanga. Tai buvo paskutiniosios šios sporto šakos varžybos olimpiadoje.

Pekino žiemos olimpinės žaidynės vyks vasario 4 – 20 dienomis.