Dviratininkės Katažina Sosna ir Greta Karasiovaitė Ispanijoje kopė ant prizininkų pakylos

Ispanijoje vykusiose 12-osiose daugiadienėse kalnų dviračių (MTB) maratono porų varžybose „Andalucia Bike Race“ (UCI „MTB Marathon Series“) Lietuvos dviratininkės Katažina Sosna ir Greta Karasiovaitė, atstovaujančios Italijos komandai „Torpado“, užėmė septintą vietą. Už tai joms atiteko po 120 pasaulio MTB maratono reitingo taškų.

Katažina Sosna ir Greta Karasiovaitė <br>Torpado Factory Team nuotr.

Tomas Gaubys/LDSF

2022-02-27 18:45

Nugalėjo 2020 metų pasaulio MTB maratono čempionato bronzos medalio laimėtoja šveicarė Ariane Luethi ir PAR dviratininkė Amy Wakefield. Jos pelnė po 250 pasaulio MTB maratono reitingo taškų. Katažina ir Greta nuo jų atsiliko 1 val. 19 min. 9 sek.

Paskutiniame etape (43,35 km; bendras pakilimas – 1007 m) Lietuvos dviratininkės buvo septintos.

Dviratininkės per šešis etapus įveikė 350 km (bendras pakilimas – 10745 m.). Varžybose dalyvavo 13 moterų duetų. Katažina ir Greta, šiose varžybose uždirbusios beveik 900 eurų, geriausiai pasirodė karališkajame penktajame etape – iškovota trečioji vieta.

Lietuvos dviratinininkės pirmajame etape buvo septintos, antrajame – dešimtos, trečiajame – šeštos, o ketvirtajame – devintos.

„Lietuva tiesiogiai“: Irano ataka – kaip atsakys Izraelis?