Lietuvos sporto federacijų sąjunga vienija jėgas pagalbai Ukrainos sportininkams

Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS), jungianti beveik 70 nacionalinių sporto šakų federacijų ir asociacijų, telkia Lietuvos sporto atstovų jėgas siekdama padėti Ukrainos sportininkams ir jų šeimos nariams. LSFS ragina Lietuvos sporto organizacijas ir sportininkus suteikti kuo didesnę pagalbą Rusijos ir Baltarusijos karinį puolimą patiriantiems Ukrainos sporto atstovams.

 Lietuvos sporto federacijų sąjunga kviečia paremti Ukrainą.
 Lietuvos sporto federacijų sąjunga kviečia paremti Ukrainą.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Mar 2, 2022, 2:58 PM

LSFS atidarė specialiąją sąskaitą banke paramai Ukrainai rinkti. Visa surinkta parama atiteks Ukrainos sportininkams ir jų šeimoms tiek Ukrainoje, tiek padedant jiems išvykti iš karo zonos bei atvykusiems į Lietuvą.

„Matome įkvepiančius pavyzdžius, kai ryškiausios Ukrainos sporto žvaigždės su ginklu stoja ginti savo tėvynės.

Turime suteikti visokeriopą pagalbą ir jų šeimoms, norinčioms palikti agresoriaus bombarduojamą šalį. Pagalbos reikia ne tik jiems, bet ir ginklu negalinčioms pasipriešinti Ukrainos sportininkėms ir jauniesiems užpultos šalies sportininkams.

Privalome padėti norintiems į Lietuvą atvykti Ukrainos sportininkams ir jų šeimoms ir čia sudaryti tinkamas gyvenimo ir treniruočių sąlygas“, – palaikymą Ukrainai reiškia LSFS prezidentas Darius Šaluga.

Pasak LSFS prezidento, tiek atskiri Lietuvos sportininkai, kurie garsina Lietuvą pasaulyje, tiek ir visa Lietuvos sporto bendruomenė šiandien gali padėti Ukrainai savo žinomumu ir autoritetu visuomenėje.

„Susivienijusi Lietuvos sporto bendruomenė gali padaryti daug daugiau negu kiekvienas atskirai. Todėl kviečiame suremti pečius ir visiems kartu prisidėti prie pagalbos mūsų broliams ukrainiečiams.

Norime paskatinti mūsų sporto žvaigždes kuo plačiau skleisti žinią apie renkamą paramą Ukrainos sportininkams. Norime padėkoti ir toms sporto federacijoms bei klubams, kurie jau atsiliepė į mūsų kvietimą ir paaukojo pinigų pagalbai Ukrainos sportininkams“, – teigia D. Šaluga.

LSFS, siekdama užkirsti kelią vykdomiems karo nusikaltimams prieš Ukrainos tautą, dar kartą kviečia Lietuvos sporto bendruomenę nedelsiant nutraukti visus ryšius su Rusijos Federacijos ir Baltarusijos sporto organizacijomis, nepriimti šių šalių sportininkų Lietuvoje ir nedalyvauti varžybose kartu su šių šalių atstovais, nepriklausomai kokiu statusu ir po kokia vėliava jie startuoja.

Paramą galima pervesti šiais rekvizitais:

Banko sąskaita: LT12 7300 0101 6201 0016

Bankas: Swedbank

Gavėjas: Lietuvos sporto federacijų sąjunga

Mokėjimo paskirtis: PARAMA

UAB „Lrytas“,
Gedimino 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App Store Google Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2023 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.