Sekmadienį Vilniuje, Fabijoniškių baseine, finišavo Šiaurės Europos vandensvydžio lygos C grupės turnyras. Jame varžovams vilčių nepaliko Lietuvos čempionas Elektrėnų „Žaibas“, laimėjęs visas trejas rungtynes ir iškovojęs kelialapį į finalinį etapą.

Šiaurės Europos vandensvydžio lygos turnyras Vilniuje vainikuotas įspūdingu „Žaibo“ triumfu<br> A. Pliadžio nuotr.

Mar 13, 2022, 10:45 PM

Paskutinėse rungtynėse „Žaibas“ 25:7 (5:2, 8:4, 5:1, 7:0) nepaliko vilčių Vilniaus „Baltic Amadeus“ ekipai.

Šiaurės Europos lygos vicečempionė „Baltic Amadeus“ ekipa pralaimėjo visus tris susitikimus ir, užėmusi ketvirtąją vietą, liko už finalinio etapo borto.

Elektrėnų klubui 5 įvarčius pelnė ukrainietis Volodymyras Voitenka, po 4 – Aleksejus Kuzmenka ir Viktoras Ivanovas, po 3 – Rimantas Jakutis bei Aurimas Jonkus, 2 – Julius Goštautas.

Per trejas rungtynes „Žaibo“ vandensvydininkai pelnė net 71 įvartį.

Nerijaus Papaurėlio treniruojamoje Vilniaus komandoje po du sykius pasižymėjo Andrzejus Maciejewskis, Karolis Blaževičius bei Bronczykas Przemyslawas.

Į kitą etapą taip pat pateko antrąją vietą užėmusi „Jarfalla“ (Švedija) bei trečioje pozicijoje likusi Stokholmo SPIF (Švedija) ekipa. Šių komandų tarpusavio akistatą sekmadienį 11:6 laimėjo „Jarfalla“.

C grupės turnyrą Fabijoniškių baseine organizavo Vilniaus vandensvydžio sporto klubas „Delfinas“ ir Šiaurės Europos vandensvydžio lyga. A grupės turnyras vyko Slovakijoje, o B – Danijoje.

Finalinis etapas, kuriame dalyvaus aštuonios komandos, birželio 17-19 dienomis vyks Lodzėje (Lenkija).