Lietuvos stalo teniso čempionate paaiškėjo geriausieji: Druskininkuose triumfavo Kornelija Riliškytė ir Alfredas Udra

Kovo 26-27 d. Lietuvos sporto centro Druskininkų sporto komplekse vyko Lietuvos stalo teniso čempionatas, kuriame dalyvavo 32 moterys ir 32 vyrai.

Kornelija Riliškytė ir Alfredas Udra.<br> LSTA nuotr.

Mar 28, 2022, 11:09 AM

Čempionais tapo Kornelija Riliškytė ir Alfredas Udra.

Moterų pirmajame pusfinalyje Emilija Riliškytė (trenerė Jolanta Prūsienė, SM „Sostinės tauras“) 2:4 pralaimėjo Eglei Jankauskienei (treneris Artūras Orlovas, Vilnius). Kitame pusfinalyje kovojo Kornelija Riliškytė 4:0 sutriuškino Laurą Abaravičiūtę. Abi sportininkės yra trenerės Jolantos Prūsienės auklėtinės, atstovaujančios sporto mokyklai „Sostinės tauras“.

Finale rezultatu 4:1 nugalėjusi Kornelija Riliškytė tapo 2022 metų čempione.

Vyrų pusfinalyje Alfredas Udra (trenerė Indra Udrienė, Klaipėda) 4:1 įveikė Igną Navicką (trenerė Inga Navickienė, Kaunas), o Kęstutis Žeimys (treneris Viktoras Rybakas) 1:4 pralaimėjo Tomui Mikučiui (trenerė Ona Jucevičiūtė, Klaipėda).

Lietuvos čempiono titulas atiteko Alfredui Udrai, kuris finale 4:0 įveikė Tomą Mikutį.

Čempionams įteikti 500 Eur vertės piniginiai prizai. Vicečempionams teko 250 Eur piniginiai prizai.

Moterų dvejetų rungtyje dalyvavo 15 porų.

Finale susitiko Vitalija Venckutė (treneris Viktoras Stankevičius) su Egle Jankauskiene ir Emilija Riliškytė su Kornelija Riliškyte. Dvejetų čempionėmis tapo seserys Riliškytės.

Trečią vietą iškovojo Auksė Gecevičiūtė su Gerda Šišanovaite ir Laura Abaravičiūtė su Marija Mikalauskyte.

Vyrų dvejetų rungtyje dalyvavo taip pat 15 porų.

Finale susitiko Matas Vilkas (treneris Jonas Piekautas) poroje su Matu Skuču (trenerė Romualda Garkauskienė) ir Agnius Kačerauskas su Luku Rimkumi (treneris abiejų sportininkų Artūras Orlovas)

Nugalėjo Matas Vilkas ir Matas Skučas. Antrą vietą iškovojo Agnius Kačerauskas su Luku Rimkumi.

Trečios vietos laimėtojai Ignas Navickas (trenerė Inga Navickienė) su Kęstučiu Žeimiu ir Andrius Preidžius (treneris Rytis Velička) su Rimu Lesivu.

Mišrių dvejetų rungties nugalėtojais tapo Matas Skučas ir Emilija Riliškytė. Antros vietos laimėtojai – Matas Vilkas ir Kornelija Riliškytė.

Trečios vietos laimėtojai Rimas Lesivas (treneris Saulius Bureika) su Aukse Gecevičiūte ir Rokas Kisielius (treneris Romas Stankevičius, SM „Gaja“) su Lukrecija Juchnaite (trenerė Jolanta Prūsienė, SM „Sostinės tauras“).