Teniso pasaulyje – nauja žvaigždė: pirmąja pasaulio rakete tapo 20-metė lenkė Iga Swiątek

Majamio atvirojo teniso čempionato („WTA 1000“) finale sekmadienį lenkė Iga Swiątek (WTA-1) nugalėjo japonę Naomi Osaką (WTA-36) 6:4, 6:0 ir pakilo į pirmąją moterų teniso reitingo vietą.

I. Swiatek.<br> Zumapress/Scanpix nuotr.

Apr 4, 2022, 11:43 AM

20-metė I.Swiątek iškovojo šeštąjį WTA turnyrų titulą, tarp jų – trečiąjį šiais metais (visus – „WTA 1000“ rango turnyruose).

Pastaroji pergalė lėmė, kad I.Swiątek pirmą kartą karjeroje WTA reitinge pakilo į pirmąją vietą.

Tai nutiko todėl, kad iki tol geriausia pasaulio tenisininke buvusi 25-erių amerikietė Ashleigh Barty nusprendė baigti karjerą.