Madride – įspūdingas C. Alcarazo triumfas: finalo varžovą tiesiog nušlavė

Ispanijos teniso genijus Carlosas Alcarazas toliau rašo istoriją – 19-metis tapo prestižinio Madrido turnyro „Mutua Open“ laimėtoju. Sekmadienį finale ispanas vos per kiek daugiau nei valandą 6:3, 6:1 sutriuškino vokietį Alexanderį Zverevą – 3-iąją pasaulio raketę.

Carlosas Alcarazas.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

May 8, 2022, 10:01 PM, atnaujinta May 11, 2022, 12:51 PM

Naujame ATP reitinge pirmadienį C.Alcarazas pakils iš 9-osios į 6-ąją vietą.

Madride jis ketvirtfinalyje įveikė ispaną Rafaelį Nadalį, o pusfinalyje palaužė pirmąją pasaulio raketę serbą Novaką Džokovičių.

Finale C.Alcarazas tiesiog triuškino varžovą antrajame sete, kai laimėjo 6 geimus iš eilės.

C.Alcarazas tapo jauniausiu visų laikų Madrido turnyro čempionu. Jis gavo 1000 reitingo taškų ir 1 mln. eurų premiją.

Ispanas penktą kartą žaidė ATP vienetų turnyro finale ir iškovojo penktą titulą.