Lietuvos futbolo A lygoje po sekmadienį sužaistų nukeltų rungtynių prasidėjo pusės mėnesio pertrauka. Pirmojoje lygoje paskutinį gegužės savaitgalį vėl laimėjo ne visi lyderiai, moterų lygoje sezono įvarčių rekordą pasiekė Joniškio futbolininkės, o stipriausios šalies rankinio komandos pratęsė labai atkaklią finalo seriją.

Lietuvos švieslentė: pertrauka A lygoje, Joniškio futbolininkių rekordas ir atkaklus rankinio lygos finalas<br> rankinis.lt nuotr.

May 29, 2022, 9:03 PM

Futbolas

A lyga. 14 turas

„Jonava“ – Vilniaus „Riteriai“ 0:1. P.Dimovas 3.

Lentelė: „Panevėžys“ – 30, Vilniaus „Žalgiris“ ir Kauno „Hegelmann“ – po 29, „Riteriai“ – 24, Marijampolės „Sūduva“ – 23, Kauno „Žalgiris“ – 18, „Šiauliai“ – 16, Gargždų „Banga“ – 11, Telšių „Džiugas“ – 8, „Jonava“ – 1.

Rezultatyviausi žaidėjai: L.Sajčičius („Hegelmann“), V.Armanavičius („Hegelmann“) ir S.Hamuličius („Sūduva“) – po 5 įvarčius, M.Thuique (K. „Žalgiris“), M.Kuklys (V. „Žalgiris“), F.Kyeremeh (V. „Žalgiris“), M.Bahlouli (K. „Žalgiris“) ir G.Paulauskas („Riteriai“) – po 4 įvarčius.

Po sekmadienį įvykusių paskutiniųjų 14-ojo turo rungtynių A lygoje prasidėjo pertrauka, per kurią vyks rinktinių varžybos. A lygos komandos į aikštes grįš birželio 17 dieną.

Pirma lyga

9 turas. Vilniaus „Žalgiris B“ – „Marijampolė City“ 1:0, Plungės „Babrungas“ – „Garliava“ 5:0, Klaipėdos „Neptūnas“ – Panevėžio „Ekranas“ 4:3, Mažeikių „Atmosfera“ – Alytaus „Dainava“ 0:3, Vilniaus „Riteriai B“ – Kauno NFA 1:1, Gargždų „Banga B“ – Kėdainių „Nevėžis“ 0:2, „Panevėžys B“ – „Šiauliai B“ 2:5.

Lentelė: „Neptūnas“ – 20, „Šiauliai B“ ir „Dainava“ – po 19, „Nevėžis“ – 18, „Marijampolė City“ ir NFA – po 17, „Žalgiris B“ – 13, „Babrungas“ – 12, „Riteriai B“ – 11, BFA – 10*, „Banga B“ – 8, „Garliava“ ir „Ekranas“ – po 6, „Atmosfera“ – 5, „Minija“ – 4*, „Panevėžys B“ – 4. *Pažymėtos komandos žaidė mažiau rungtynių. „Ekranui“ prieš sezoną skirta 3 taškų bauda.

Pralaimėjimą patyrus „Marijampolė City“ futbolininkams, vienvaldžiu lyderiu vėl tapo „Neptūnas“.

Moterų A lyga

7 turas. Vilniaus „Žalgiris“ – Šiaulių „Gintra“ 0:3, „Vilnius“ – Kauno „Hegelmann“ 3:1, Gargždų „Banga“ – Joniškio „Saned“ 0:7.

Lentelė: „Gintra“ – 19, „Vilnius“ – 13, „Žalgiris“ – 10*, „Saned“ – 9*, „Hegelmann“ – 6, „Banga“ – 0. *Pažymėtos komandos žaidė mažiau rungtynių.

Lygos naujokė Joniškio komanda įmušė net septynis įvarčius į autsaiderės Gargždų ekipos vartus. Tai – šio sezono rekordas.

Rankinis

Lietuvos vyrų lyga

Finalo trečiosios rungtynės (serija iki 3 pergalių)

Kauno „Granitas“ – Vilniaus „Šviesa“ 30:29. P.Šarkauskas ir M.Kairys po 7 / V.Drabavičius 7, K.Bliuvas 5. Serija 1:2.

Rankinio lygos finalininkai kovoja labai atkakliai. Pirmąsias ir antrąsias rungtynes Vilniaus komanda laimėjo po pratęsimo, o trečiosiose rungtynėse kauniečiai nugalėjo vieno įvarčio skirtumu.

Ketvirtosios rungtynės Vilniuje vyks trečiadienį.

Bronzos medalius iškovojo Klaipėdos „Dragūnas“, mažajame finale nugalėjęs Alytaus „Varsą“ 2:0.

Krepšinis

LKL

Finalo antrosios rungtynės (serija iki 4 pergalių)

Panevėžio „Lietkabelis“ – Vilniaus „Rytas“ 66:88. G.Maldūnas 14, N.Radičevičius 12, D.Giedraitis 10, Dž.Gagičius 6, V.Lipkevičius 5, 10 atk.kam., G.Orelikas ir P.Kalaitzakis po 4, K.Giedraitis, T.Vaičiūnas ir K.Žemaitis po 3, G.Vasiliauskas 2 / L.Uleckas 24, A.Butkevičius 17, M.Normantas 14, G.Radzevičius 10, V.Kariniauskas 9, T.Leissneris 8, J.Williamsas 4, E.Kairys ir S.Smithas po 1, A.Adomavičius ir M.Girdžiūnas po 0. 6130 žiūrovų.

Serija 1:1.

Mačo dėl 3 vietos antrosios rungtynės (serija iki 4 pergalių)

„Šiauliai“ – Kauno „Žalgiris“ 85:90 (po pratęsimo). N.Bezbradica ir M.Varnas po 16, D.Sabeckis 12, G.Staniulis ir A.Urbutis po 11 / E.Ulanovas 16, A.Milaknis, M.Kalnietis ir T.Cavanaugh po 12. 3945 žiūrovai. Serija 0:2.