Prancūzijos publikos nušvilptas D. Medvedevas baigė pasirodymą „Roland Garros“

Prestižiniame „Roland Garros“ turnyre antroji pasaulio raketė Danijilas Medvedevas savo pasirodymą baigė jau ketvirtajame etape, o jo metu agresorės šalies Rusijos tenisininkas buvo nušvilptas žiūrovų.

D. Medvedevas.<br> AP/Scanpix nuotr.

May 30, 2022, 11:54 PM, atnaujinta May 31, 2022, 9:02 PM

D.Medvedevas per 1 val. 47 min. 2:6, 3:6, 2:6 nusileido kroatui Marinui Čiličiui (ATP-23).

Rusui mačo pradžia nieko blogo nežadėjo ir sužaidus 4 geimus rezultatas buvo lygus 2:2, о D.Medvedevas savo padavimų serijas laimėjo sausai. Visgi, po to situacija pasikeitė drastiškai.

Prieš mačą atrodė, kad ilgai žaidžiami taškai bus D.Medvedevo stiprybė, tačiau taip nebuvo. Rusas nerado būdų kaip įgauti persvarą, o kroatas sėkmingai naudodamasis varžovo klaidomis laimėjo 4 geimus paeiliui ir setą.

Antrajame sete ir vėl D.Medvedevas sėkmingai laimėjo dvi pirmąsias padavimų serijas, tačiau trečioje klydo ir atidavė persvarą M.Čiličiui, kuris vėliau laimėjo setą 6:3.

Prieš trečiąjį setą rusas išėjo į persirengimo rūbinę. Žaidėjams tai yra leidžiama padaryti vieną kartą per mačą, tačiau tokia pertrauka negali būti ilgesnė nei 3 minutės. Visgi, rusas į teniso kortą sugrįžo praėjus beveik 6 minutėms, o dėl tokio tenisininko poelgio susirinkusi publika antrąją pasaulio raketę pasitiko švilpimu.

Ilga pertrauka D.Medvedevui nepadėjo ir šis pralaimėjęs 4 pirmuosius trečiojo seto geimus nebesugebėjo išsikapstyti ir patyrė pralaimėjimą.

Per visą mačą D.Medvedevas nesugebėjo susikurti nei vienos progos laimėti kroato padavimus.

Ketvirtfinalyje M.Čiličius susitiks su kitu agresorės šalies tenisininku Andrejumi Rubliovu (ATP-7).

Rusas mače prieš Janniką Sinnerį (ATP-12) pirmavo 1:6, 6:4, 2:0 ir italas nepajėgęs tęsti mačo dėl traumos pasitraukė iš turnyro.

Už patekimą į ketvirtfinalį tenisininkai gaus po 360 ATP reitingo taškų ir 380 tūkst. eurų

„Roland Garros“ nugalėtojui atiteks 2000 ATP reitingo taškų ir 2 mln. 200 tūkst. eurų.