R. Meilutytė neprasibrovė į 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi pusfinalį

Bronzos medalį Budapešte vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate pirmadienį nuskynusi Rūta Meilutytė tęsia savo pasirodymą Vengrijos sostinėje. Penktadienį 25-erių kaunietė dalyvavo 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankos varžybose.

R.Meilutytė.<br>D.Kibirkščio (LPF) nuotr.

Jun 24, 2022, 10:18 AM, atnaujinta Jun 24, 2022, 11:16 AM

Aštuntajame iš dešimties šios atrankos plaukimų pasirodžiusi lietuvė savo plaukime užėmė 10 vietą tarp dešimties plaukikių ir distanciją įveikė per 26,25 sek.

Šio rezultato Lietuvos sportininkei neužteko prasibrauti tarp 16 stipriausių sportininkių, kurios kovos pusfinalyje.

Bendroje įskaitoje R.Meilutytė pademonstravo 34-ąjį laiką tarp 84 pagal taisykles finišavusių sportininkių.

Po penkerių metų pertraukos į planetos pirmenybes sugrįžusi plaukikė penktadienio rytinėje programoje taip pat varžėsi 50 m plaukimo krūtine atrankoje. Joje R.Meilutytė bendroje įskaitoje užėmė 16-ąją vietą ir per plauką prasibrovė į rungties pusfinalį.

50 m plaukimų laisvuoju stiliumi ir krūtine pusfinaliai vyks penktadienį vakare.