Deimantinės lygos varžybose Lenkijoje L. Jasiūnaitė lipo ant nugalėtojų pakylos

Lenkijoje vykstančiose Deimantinės lygos varžybose puikiai pasirodė ieties metikė Liveta Jasiūnaitė.

L. Jasiūnaitė.<br> AFP/Scanpix nuotr.
 Varžybų lentelė

Aug 6, 2022, 5:28 PM, atnaujinta Aug 6, 2022, 5:37 PM

28-erių sportininkė pirmuoju bandymu ietį numetė 61,79 metro ir su tokiu rezultatu užėmė trečiąją vietą.

Pirmąją vietą užėmė japonė Haruka Kitaguchi, kuri lemiamu bandymu ietį numetė 65,10 m. Japonė pasaulio čempionate laimėjo bronzą, o Deimantinės lygos etape Paryžiuje buvo nepralenkiama.

Antroje pozicijoje liko Čekijos sportininkė Barbora Špotakova (62,29 m). B.Špotakovai priklauso ir pasaulio rekordas. 2008 metais sportininkė ietį nusviedė net 72,28 m. Tai buvo antrosios iš keturių Deimantinės lygos ieties metimo varžybos.

Bendroje įskaitoje L.Jasiūnaitė turi 12 įskaitinių taškų ir užima antrąją vietą. Su 16 taškų savo sąskaitoje pirmauja H.Kitaguchi.